DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Jak Wuhanese imprezują bez masek i dystansu społecznego ?! Podczas gdy reszta świata jest zablokowana po raz drugi z tak zwanymi rekordowymi wskaźnikami infekcji!!!!”

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote

Chińska impreza biesiadników w nocnym klubie Wuhan, podczas gdy reszta Europy przechodzi do drugiej blokady

Żadnych masek, żadnego dystansu społecznego.
Paul Joseph Watson
SUMMIT News

Nagranie z Chin pokazuje ludzi w Wuhan tańczących w bliskim sąsiedztwie w nocnym klubie bez maski na twarz, podczas gdy inne kraje europejskie wchodzą w wyniszczającą drugą blokadę.

Klip, opublikowany przez France 24, zwraca uwagę na biesiadników, którzy nie noszą masek ani nie angażują się w żadne „społeczne dystanse” tańczące całą noc.

To nie pierwszy raz, kiedy Chińczycy gromadzą się w dużej liczbie bez względu na „dystans społeczny”, został podkreślony i celebrowany.

W sierpniu materiał wideo wyłonił się z Wuhan, epicentrum epidemii koronawirusa, pokazując tysiące ludzi zgromadzonych razem na dyskotece przy basenie.

Komunistyczna Partia Chin ogłosiła nagranie wideo jako dowód na to, że kraj osiągnął „strategiczne zwycięstwo” w walce z koronawirusem.

Podczas gdy gospodarka Chin szybko powróciła do poziomów sprzed wystąpienia COVID, kilka krajów europejskich, w tym Francja, Niemcy i Wielka Brytania, właśnie ogłosiło drugie blokady, które mogą trwać miesiącami.

zrodlo:http://stateofthenation.co/

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: