DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Afera!! Polacy zostaną zaszczepieni wadliwą szczepionką Johnson & Johnson. Rząd zakupi 40 mln dawek. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Amerykański koncern Johnson & Johnson wstrzymał końcowy etap testów szczepionki przeciwko koronawirusowi z powodu nieznanej choroby, wykrytej u jednego z uczestników – poinformowano w oświadczeniu na oficjalnej stronie firmy. A mimo to, Komisja Europejska poinformowała w środę, że podpisała umowę w imieniu państw UE z amerykańskim producentem leków Johnson & Johnson na dostawę 400 mln dawek szczepionki na Covid-19. Polska zamówiła podobno 40 mln szczepionek?

W pierwszym rzędzie zostaną zaszczepieni ludzie starsi, służby medyczne na zasadzie dobrowolności. A tak brzmi komunikat „Premier ujawnił też, że w czwartek odbył spotkanie online z Radą Europejską w sprawie szczepionek. Bardzo prawdopodobne jest pojawienie się szczepionki już w styczniu 2021 r. dla wszystkich tych, którzy ich najbardziej potrzebują – dla ludzi starszych i służb medycznych, na zasadzie dobrowolności. – zapowiedział Morawiecki. Premier dodał, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy szczepionka na koronawirusa ma być dostępna szerzej.” I już widzę jak szczególnie służby medyczne ruszają brać udział w eksperymencie medycznym jaki szykuje nam rząd. Pamiętacie jak Kopacz z różnych powodów nie zakupiła szczepionki w czasie pandemii.

Może dzięki temu zaoszczędziła Polakom powikłań poszczepiennych np. narkolepsji. jaka pojawiła się w Europie po szczepieniu przeciw grypie. Kilka cytatów : „Europosłowie podejrzewają, że pod wpływem sektora farmaceutycznego i nieuzasadnionej paniki, kraje członkowskie dopuściły się marnotrawstwa publicznych pieniędzy na szczepienia.” „Celem komisji będzie ustalenie mechanizmów działania instytucji unijnych w sytuacjach kryzysowych. „Posłowie zbadają, dlaczego nie zadziałał mechanizm realniej oceny ryzyka. KE, zamiast uspokajać panikę, tylko ją wzmacniała, zachęcając do zakupu szczepionek” – powiedział Sonik. „ „Polska wskazywana była jako jedyny kraj w UE, który nie uległ panice i oparł się presji koncernów farmaceutycznych. „W Polsce zmarło mniej osób na grypę H1N1 niż we Francji, choć nie było kampanii szczepień.

Skażony materiał firmy Baxter w szczepionkach. Pandemia Grypy. Jak WHO lobbuje na rzecz koncernów?

W dodatku we Francji zanotowano ponad 3 tys. przypadków negatywnych efektów ubocznych po szczepieniach. A w Polsce żadnego” – powiedziała jedna z eurodeputowanych francuskich.” „W związku z fiaskiem akcji szczepień i ogromnymi ilościami niewykorzystanych dawek Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy pod koniec stycznia zorganizowało przesłuchanie przedstawicieli WHO, które skupiło się na dwóch pytaniach. Po pierwsze, czy WHO nie ogłosiła przedwcześnie pandemii grypy, niepotrzebnie siejąc strach i nakłaniając do powszechnych szczepień. I po drugie, czy ta decyzja nie była skutkiem lobbowania firm farmaceutycznych, które liczyły na ogromne zyski ze sprzedaży swych szczepionek” „- Kierowaliśmy się najlepszą wiedzą światowych ekspertów. A stosunkowo niska śmiertelność nie przeczy, że mamy do czynienia z pandemią – odpierał wtedy zarzuty przedstawiciel WHO Keji Fukuda. „ Czy za jakiś czas przedstawiciele WHO tej kryminalnej organizacji będą w podobny sposób tłumaczyć się z wytworzonej psychozy, której celem jest sprzedaż produktów koncernów farmaceutycznych?

Za You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: