DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Naukowcy ostrzegają: zwierzęta są nosicielami do 850 000 nierozpoznanych wirusów, którymi mogą zarazić ludzi ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ze względu na wpływ, jaki ludzkość wywiera na ekosystemy, IPBES ostrzega, że od 540 000 do 850 000 nieznanych wirusów może zaatakować ludzi. Szansą na powstrzymanie tego zjawiska jest radykalna zmiana.

Międzyrządowa platforma naukowo-polityczna ds. Różnorodności biologicznej i usług ekosystemowych wysłała poważne ostrzeżenie po zbadaniu przyszłych wirusów, które mogą mieć wpływ na zdrowie i życie ludzi.

Warsztaty 22 biologów, ekspertów od chorób i ekologów zaowocowały raportem, w którym oszacowano, że setki tysięcy wirusów może mieć duży wpłynąć na ludzkość.

Prezes EcoHealth Alliance dr Peter Daszak wyjaśnił obecną sytuację i jej ewoluowanie w przyszłości:

Nie ma wielkiej tajemnicy co do przyczyny pandemii COVID-19 – ani żadnej współczesnej pandemii. Ta sama działalność człowieka, która powoduje zmiany klimatyczne i utratę różnorodności biologicznej, powoduje również ryzyko pandemii poprzez wpływ na nasze środowisko. Zmiany w sposobie użytkowania ziemi; ekspansja i intensyfikacja rolnictwa; a niezrównoważony handel, produkcja i konsumpcja niszczą przyrodę i zwiększają kontakt między dzikimi zwierzętami, zwierzętami hodowlanymi, patogenami i ludźmi. To jest droga do pandemii.

Aby zwalczyć ten problem, naukowcy zalecili, aby organy zarządzające wydawały rocznie 31–45 miliardów funtów na ograniczenie niszczenia dzikiej przyrody, jak również na ograniczenie konsumpcji zwierząt gospodarskich, które są integralną częścią ekosystemów.

Choć może to wydawać się dużo, zalecana kwota jest przyćmiona przez 6–12 bilionów funtów wydanych do lipca tego roku na zwalczanie COVID-19.

W badaniu przeprowadzonym przez IPBES stwierdzono, że COVID-19 był problemem spowodowanym przez człowieka ze względu na wpływ ludzkości na różnorodność biologiczną poprzez nawyki żywieniowe i wylesianie spowodowane konsumpcjonizmem. W dalszej części raportu zwrócono uwagę na znaczenie organów zarządzających, które walczą ze zmianami klimatycznymi, aby zapobiec nawracającym pandemiom, przed którymi może stanąć świat.

Z tego raportu jasno wynika, że skupienie się na zmianach klimatycznych i ograniczaniu ich skutków ma zasadnicze znaczenie dla zmniejszenia szans na dalsze pandemie wpływające na ludzkość. Jednak nie wiadomo, czy organy zarządzające podejmą konkretne wysiłki w celu zmniejszenia zanieczyszczenia, spożycia mięsa i wylesiania.

portal.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: