Media ignorują fakt, że demokraci kradną wybory 2020

Dlaczego Joe Biden i Kamala Harris mieliby kłopotać się pojawieniem się publicznie, skoro w głębi serca wiedzą, że Demokraci ukradną wybory – nawet jeśli prezydent Donald Trump zwycięży w lawinie ?! 

Szalejące gangi demokratów / mediów

Smutna, ale prawie nieunikniona prawda dotycząca wyniku 3 listopada: według odrzuconych przez elektorat Demokratów, Rosjanie, rzekomo w zmowie z Trumpem, ukradli wybory 2016 wciąż rozgoryczonej Hillary Clinton. Zgodnie z obecną trajektorią Wyborów 2020, Demokraci w pełni zamierzają ją ukraść.

Dzięki gromadzeniu kart do głosowania, głosowaniu oddanym z cmentarza, nielegalnemu głosowaniu, nadużywaniu głosowania nieobecnego i wreszcie prowadzonej przez Michelle Obama Mail-In-Vote, zwycięzca nie zostanie ogłoszony tak, jak powinien być w Noc wyborczą.

Tego właśnie chcą Demokraci.

Gang-up Demokratów / Mediów, szalejący od czterech lat, wykorzysta liczenie głosów w ramach aktywizmu „Liczenie wszystkich głosów”, aby zachować zwykłe ogłoszenie nocy wyborczej przez dni, tygodnie – a nawet miesiące po zamknięciu sondaży wyborczych w listopadzie. 3.

To, co robią Demokraci, jest widoczne w braku publicznego wystąpienia nieuchwytnego Bidena i kandydata na kandydata, Harrisa.

Patrząc wstecz, można łatwo zauważyć, że Biden użył Covid-19 jako pretekstu do ograniczenia publicznych wystąpień.

Biden się ukrywa

„Były wiceprezes ponownie rozpoczął kampanię osobistą dopiero w Święto Pracy, a każdy występ ograniczał się do kilkudziesięciu uczestników trzymanych z daleka ze względów bezpieczeństwa. ( New York Post , 19 października 2020 r.)

„Pandemia koronawirusa uderzyła w Stany Zjednoczone w połowie marca, tuż po tym, jak były wiceprezydent zapewnił nominację Demokratów.

„W rezultacie Biden był zmuszony rozpocząć kampanię praktycznie ze swojego domu w Delaware, gdzie jego kampania zbudowała studio telewizyjne”.

„Wszystkie te rzeczy o tym, że„ Biden się ukrył ”,„ no wiesz, faktem jest, że jak dotąd działa całkiem nieźle, przestrzegając zasad ”- powiedział wówczas były wiceprezydent.

„Jest [Trump] w tyle w prawie każdym – w każdym stanie” – kontynuował, zauważając, że zdawał sobie sprawę, że liczby mogą się zmienić od tamtego czasu do listopadowych wyborów.
Biden odnosił się do swoich rosnących ankiet, które pokazały, że wyprzedził Trumpa zarówno w kraju, jak iw kluczowych stanach wahań.

„A z jego przewagą w wyborach na czołowych polach bitew Kolegium Elektorów wynoszącą niecałe 5 procent, niewielu Demokratów narzeka na jego wyluzowany harmonogram.

„ Nic nie rób, a my oddamy głos ”

„Joe Biden robi dokładnie to, co musi zrobić, aby wygrać” – powiedział w niedzielę w wywiadzie dla The Post demokratyczny strateg Eric Koch.

„Dokładnie” nie może być lepszym opisem!

Nazywa się „Nic nie rób, a oddamy głos”.

Dodajmy do logistycznej strony zagadki, że Demokraci, którzy wyszli z wyborów w 2016 roku, są rozgoryczeni, przystępują do wyborów w 2020 roku jeszcze bardziej rozgoryczeni.

Ujawnione groźby Demokratów nastąpiły wczoraj wieczorem po udanej nominacji Amy Coney Barrett do Sądu Najwyższego.

Zagrożenie ze strony mającej nadzieję wiceprezydenta senatora Kamali Harris, między innymi, nie może być bardziej jasne: „Dziś republikanie zaprzeczyli woli narodu amerykańskiego, potwierdzając sprawiedliwość Sądu Najwyższego w nielegalnym procesie – wszystko w ich wysiłkach, aby wypatroszyć Affordable Care Act i pozbądź się opieki zdrowotnej z milionów osób z istniejącymi wcześniej schorzeniami.

„Nie zapomnimy o tym”.

Demokraci są przekonani, że będą w stanie ukraść wybory 2020 poprzez masowe oszustwa wyborcze

Dlaczego Demokraci, grożąc tymi groźbami, myślą, że ujdzie im to na sucho?

Ponieważ są przekonani, że będą w stanie ukraść wybory 2020 poprzez masowe oszustwa wyborcze.

Są przekonani, że mainstream i media społecznościowe pomogą to osiągnąć.

Tak jak nie są one w dużej mierze relacjonowane na temat skandali rodziny Bidenów w Birmie i Chinach; tak jak nie zgłosili, że dochodzenie w sprawie Müllera, które kosztowało podatników około 32 milionów dolarów, było fatalną porażką, nigdy nie zgłoszą, że Demokraci wykradną wybory w 2020 roku od długo cierpiącemu elektoratowi.

Jedynym sposobem, aby uchronić Demokratów przed kradzieżą wyborów 2020, jest głosowanie na kogo chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz – OSOBIŚCIE.

canadafreepress.com/