NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Ja Bym Prosił Pana Żeby Pan Opuścił Teren Cmentarza” VIDEO ! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Paranoja co się dzieje w tym kraju!

Aż mi się łezka w oku zakręciła. Zmądrzejcie ludzie!

Użycie Wojska Polskiego do obrony kościołów i cmentarzy razem z faszystami z ONR! Gratuluję decyzji „Dobrej zmiany”. Polacy tego nie zapomną! A tak swoją drogą współczuję tym chłopakom, zostali w perfidny sposób wykorzystani!
Edukacja wojaków. Może zaczną sobie uświadamiać, że polecenia dowódców są sprzeczne z prawem.
Przeprowadzona rozmowa i pouczenie 2-ch świadomych praw obywateli żołdaków powtarzających absurdalna regułkę o rozporządzeniu grupy kolegów co ustalają i narzucają dzielą się pieniędzmi i działają na szkodę ludzi i państwa Ps. Moment w jakim pan autor nagrania którego serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia oświadczył ze modli się za bliskich miałem przez chwilę wrażenie że coś dotarło do tych głów i odejdą w milczeniu ale za chwile wróciła myśl o utracie stanowiska i problemach i znów regułka rozporządzenie oby więcej takich nagrań pokazujących łamanie praw!
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “„Ja Bym Prosił Pana Żeby Pan Opuścił Teren Cmentarza” VIDEO ! ☀Autor Gabi☀

  1. Jeżeli spotkacie, „tych tam”, przydupasów. Mówiących jak zacięta płyta „rozporządzenie ministrów”. Powiedzcie im, zapytajcie ich.
    Jeśli zgodnie z tym co mówią, a gdyby było „rozporządzenie ministrów” mówiące o zabijaniu mężczyzn, gwałceniu kobiet i dzieci przez tych tam „wykonujących polecenia”. „Rozporządzenie zezwalające na bezkarność”, to czy wykonywali „rozkazy”? Czy byli by podporządkowani „konstytucji, obywatelom, suwerenowi”.
    Jeżeli wykonali by „takie rozporządzenie”, to ich życie, ich rodzin ma ogromne szczęście że takiego „rozporządzenia nie ma” a konstytucja mówiła by jasno „to jest zabronione, takie czyny są karalne, niezgodne z prawem”.
    Niech więc się zastanowią „co robią”. Art 18kk odpowiecie wszyscy tak samo jak „przestępca”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: