DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Ja Bym Prosił Pana Żeby Pan Opuścił Teren Cmentarza” VIDEO ! ☀Autor Gabi☀

9.00 avg. rating (89% score) - 3 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Paranoja co się dzieje w tym kraju!

Aż mi się łezka w oku zakręciła. Zmądrzejcie ludzie!

Użycie Wojska Polskiego do obrony kościołów i cmentarzy razem z faszystami z ONR! Gratuluję decyzji „Dobrej zmiany”. Polacy tego nie zapomną! A tak swoją drogą współczuję tym chłopakom, zostali w perfidny sposób wykorzystani!
Edukacja wojaków. Może zaczną sobie uświadamiać, że polecenia dowódców są sprzeczne z prawem.
Przeprowadzona rozmowa i pouczenie 2-ch świadomych praw obywateli żołdaków powtarzających absurdalna regułkę o rozporządzeniu grupy kolegów co ustalają i narzucają dzielą się pieniędzmi i działają na szkodę ludzi i państwa Ps. Moment w jakim pan autor nagrania którego serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia oświadczył ze modli się za bliskich miałem przez chwilę wrażenie że coś dotarło do tych głów i odejdą w milczeniu ale za chwile wróciła myśl o utracie stanowiska i problemach i znów regułka rozporządzenie oby więcej takich nagrań pokazujących łamanie praw!
9.00 avg. rating (89% score) - 3 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„Ja Bym Prosił Pana Żeby Pan Opuścił Teren Cmentarza” VIDEO ! ☀Autor Gabi☀

  1. Jeżeli spotkacie, „tych tam”, przydupasów. Mówiących jak zacięta płyta „rozporządzenie ministrów”. Powiedzcie im, zapytajcie ich.
    Jeśli zgodnie z tym co mówią, a gdyby było „rozporządzenie ministrów” mówiące o zabijaniu mężczyzn, gwałceniu kobiet i dzieci przez tych tam „wykonujących polecenia”. „Rozporządzenie zezwalające na bezkarność”, to czy wykonywali „rozkazy”? Czy byli by podporządkowani „konstytucji, obywatelom, suwerenowi”.
    Jeżeli wykonali by „takie rozporządzenie”, to ich życie, ich rodzin ma ogromne szczęście że takiego „rozporządzenia nie ma” a konstytucja mówiła by jasno „to jest zabronione, takie czyny są karalne, niezgodne z prawem”.
    Niech więc się zastanowią „co robią”. Art 18kk odpowiecie wszyscy tak samo jak „przestępca”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: