DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA: Ustawa covidowa została zablokowana w Sejmie! Dlczego? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ustawa covidowa została zablokowana w Sejmie!

Jej koszt to… 40 mld złotych 

Ustawa covidowa, na której uchwaleniu tak bardzo zależało rządzącym, została zablokowana w Sejmie.

Do jej wejścia w życie potrzeba już tylko podpisu Andrzeja Dudy. Prezydent nie może jej jednak podpisać, bo – jak ustalił dziennikarz RMF FM – ustawa wciąż nie trafiła do kancelarii prezydenta.

Dlaczego?

Bo po jej uchwaleniu posłowie PiS zauważyli, że zrobili w głosowaniu błąd, a prezes Kaczyński odkrył, że błąd ten „prowadzi do zniszczenia całych finansów publicznych”. Kaczyński winą za to obarczył opozycję, co jest o tyle zabawne, że opozycja nie ma przecież w Sejmie większości, a błąd popełnili posłowie PiS, którzy poparli kosztowny przepis, mimo że znali negatywne stanowisko rządu w tej sprawie.

Ostatecznie więc ustawa nie trafiła do prezydenta, bo ten – pamiętając nacisk na pośpiech – pewnie by ją podpisał. Ale podpisać jej nie nie może, bo rządzący posłowie tak się przy głosowaniu śpieszyli, że ustawa w obecnej wersji zrujnowałaby budżet.

Uchwalili szybko usuwająca błąd nowelizację niepodpisanej ustawy (co samo w sobie jest kuriozum), ale ta musi jeszcze trafić do Senatu, a potem z powrotem do Sejmu. Potrzebna ustawa, kolejna z zepsutych w efekcie chaosu, pośpiechu i ponaglania do niego została więc zablokowana.

Być może poczeka na wysłanie do prezydenta do czasu, aż parlament skończy z uchwalaniem poprawki do niej. Gdyby została podpisana przez prezydenta i opublikowana – jej wejście w życie według Jarosława Kaczyńskiego – oznaczałoby wydatek rzędu 40 miliardów złotych.

Zarzucający wszystkim dookoła opóźnianie prac legislacyjnych nagle sami je teraz opóźniają, i to z powodu własnego błędu, wynikającego właśnie z pośpiechu, na który nalegali.

Krzysztof Król

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: