DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przepowiednia Schematu Archimandrite’a się spełnia. Teraz zaraza i III wojna światowa. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Jak donosi obecnie wiele kanałów ortodoksyjnych, w rejonie 30 października 2020 r. Bojownicy przeciwko ekstremizmowi przybyli do kościoła św.Mikołaja we wsi Czichaczewo w obwodzie Iwanowo i prowadzą poszukiwania w biurze Chiarhimandrite  Ioannikiy:

Kilka dni wcześniej na  stronach internetowych Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej podawano że  „w związku z ujawnionymi licznymi naruszeniami duszpasterskimi i kanonicznymi w układzie życia parafii, które doprowadziły do ​​skrajnie negatywnych konsekwencji w parafii św. Mikołaja. Czichaczewo, rejon Werchneńandechowski, obwód Iwanowo, w wyniku pogwałcenia przepisów Karty Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, a także przysięgi kapłańskiej, Schema-Archimandrite Ioanniky (Efimenko) został zwolniony ze stanowiska rektora parafii do czasu rozpatrzenia jego sprawy w sądzie diecezjalnym. Hilarion nie błogosławi pielgrzymek do Czichaczewo. ” A teraz, jak widzimy, zgodnie z przekleństwem kapłanów, kapłan został wyklęty przez innych wielkich przywódców. 

Jaki jest ekstremizm tej starszej osoby, nie wiemy, niemniej jednak doskonale znamy przepowiednie ks. Ioannikios, wypowiedziane przez niego dziesięć lat temu, o którym nawet nakręcono mały film:

 

Zapis kazania – [Ubóstwo] wzrośnie, grzech wzrośnie, ponieważ Niebo nakazało, a Ziemia tylko się spełni. Dlaczego to rozkazało? Tak, za nasze grzechy. 

– Ojcze! A jak myślisz, co w najbliższej przyszłości czeka Rosję? Rosjanie?
– Ludzkość przygotuje śmierć dla siebie, dla siebie. Miejscami będą katastrofy – to po prostu … To, co teraz widzimy, to dopiero początek, a nawet początku nie można nazwać. Każdego dnia będzie ich coraz więcej … Miejscami … Skończy się to wrzodem zarazy, uogólnionym. Natychmiast pochowają ludzi, a wtedy nie będą mogli ich pochować. Miasta zadusi się od ich smrodu. Woda spłynie, zostanie gruntowana i pod ziemią. Z niesamowitą prędkością. A to życie nie zadowoli nikogo. Będzie ciasno na ziemi i przygnębienie narodów … Narody! Nie naród rosyjski, ale wszystkie narody. I te klejnoty są wyrzucane i pod pieczęciami, a pod tymi zamkami, w sejfach, kładą wodę i chleb.Tak długo, jak składana jest ofiara, tak długo, jak służy liturgia, dopóki Ziemia będzie wegetować. Kiedy pojawi się sługa „przeklętego” i zdobędzie zaufanie narodów… To zajmie półtora roku, a za półtora roku cerkwie zostaną zamknięte. Wtedy niebiosa zostaną zamknięte, tak jak było za Eliasza. <…>

– Ojciec! Czy ja też mogę zapytać? .. Czy myślisz, że kierownictwo naszego kraju chce, aby ludzie się polepszali, czy tak się nie stanie? ..
– Według nas, władca. Kim jesteśmy, taki jest władca.

– Czy to naprawdę nie ma końca?
– Będzie! Kiedy Pan przekręca zegar. Kiedy się smucić, wszystko zależy od Boga. Dlatego w ciasnych warunkach, już ze sztywną uzdą, przyjdziemy do Kościoła, do Boga. Ci, którzy nigdy nie myśleli o modlitwie, będą się modlić. I nie pójdą, ale uciekną! Czas jeszcze nie nadszedł, trochę … Ale dziesiąty rok nie jest daleko.

– Czy po obecnym liderze będzie ktoś inny? Lepszy gorszy?
„Nie oczekujcie najlepszego, drodzy. Lepiej. Jako podstawę podaj, jak zostać zbawionym. <…>

– Nie bądź leniwy, dopóki istnieje [Liturgia]. Nadejdzie czas, ty pójdziesz, a ty nie pójdziesz, bo jej nie będzie. <…>

– Czas dobiegł końca. A ci, którzy starają się „żyć”, są zwiedzeni, licząc na wielkie rzeczy, na wielkie… Otóż, teraz tylko jak zostać zbawionym, jak podobać się Panu i jak otrzymać Wieczność, wieczne błogosławieństwa. <…>

Stąd wszystko, co ks. Ioannikia o rosnącej częstotliwości klęsk żywiołowych i klęsk żywiołowych, o zanikaniu słodkiej wody sprawdziła się i nadal się spełnia. Jest to również bardzo podobne do tego, że spełnia się przepowiednia o „zarazie”, której początek przewidział także ks. Ioannichem – powiedział swojej trzodzie, że „Boże Narodzenie 2019 to ostatnie Święta Bożego Narodzenia, które spotkacie na świecie i zaczynają się prześladowania wiary, a w życiu narodów iw przyrodzie nadchodzą wielkie zmiany”.

Jeszcze kilka proroctw ks. Ioannicius, podane wiosną 2020 r .: 

Zbliża się trzecia wojna światowa. Wiele osób w nim umrze. Pokazał pięć palców i powiedział, że z pięciu palców przeżyje tylko połowa małego palca. II wojna światowa była tylko preludium w porównaniu do III wojny światowej.

Powiedział, że w tym czasie nastąpi bezprawie, dojdzie do zamachu stanu, zostaną otwarte więzienia i zwolnione 10 milionów skazanych. Będzie straszna masakra i anarchia. Nie będzie nikogo, kto by chronił ludzi i zabiją za miskę zupy i zacznie się straszna grabież i kanibalizm.

W miastach będzie bardzo trudno przetrwać, bo będą to cmentarzyska. Sklepy będą zamknięte, pieniędzy nie będzie. Nie będzie prądu, ciepła, wody. Dlatego ten, kto ma własny dom na wsi, jest bogaczem. Potrafi ogrzewać piec i sadzić warzywa w ogrodzie.

Byłoby miło mieszkać w domach nie pojedynczo, ale we wspólnotach. Ogrodzenie w celach i módlcie się. Aby psałterz w takich wspólnotach był czytany 24 godziny na dobę. Wtedy zostaniesz tylko uratowany i uchronisz się przed grabieżami i masakrą. Nakrycie modlitewne powinno zawsze być zakryte. Jeśli masz broń, nie oddawaj jej, ale schowaj. Ocali dziesiątki istnień. Twój dom zostanie ocalony.

Powiedział na pewno, że będzie prawosławny car, ale nie wszyscy będą go widzieć. Ojciec zbudował świątynię ku czci Wielkich Królewskich Męczenników i powiedział, że car przyjdzie do niego na liturgię. Powiedział, że jak tylko się obudzisz, wezwij Anioła Stróża i wszystkich świętych 50 razy, aby była ochrona na cały dzień.
Powiedział, że należy bardzo uważać na pasterzy, prawie wszyscy to wilki w owczej skórze.

Ten sam ksiądz powiedział, że w tym roku wszystko się zacznie, bo w tym roku musi zabijać i żyje w zeszłym. Że przyjmie koronę męczennika. Tylko nieliczni pozostaną tymi, którzy nie zdradzą Boga i nie zaakceptują biometrii.

Jak widać, teraz nie tylko zbliżała się zaraza, ale niektórzy ludzie przyszli po księdza, który oczywiście zostanie aresztowany, aby nie wstał z wózka inwalidzkiego i wykoleił pociąg z tajnym sprzętem wojskowym, który nie ma odpowiedników. Dlatego też, jeśli starszy, jak się wydaje, dokładnie przewidział swoją najbliższą przyszłość, wówczas inne jego proroctwa wkrótce się spełnią. 

Śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: