DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mordercze szerszenie..kiedy dotrą do Polski?

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Ewunia2711

Mogą być niebezpieczne dla LUDZI, ale tak naprawdę prawdziwie mordercze są dla rodzin pszczelich. W ciągu dosłownie tylko paru godzin kilka szerszeni azjatyckich potrafi zabić kilkadziesiąt tysięcy pszczół miodnych.

Vespa mandarinia występuje naturalnie w Azji – m.in. w Indiach, Chinach, Tajlandii, Wietnamie oraz w Japonii. Nie wiadomo, w jaki sposób przedostał się on do USA. Natura niestety ma swoje prawa a my możemy tylko obserwować.

Jego żądło potrafi wynieść nawet ponad pół centymetra. Najgorsze jest to, że dzięki niemu potrafi się bez najmniejszego problemu przebić przez specjalne stroje ochronne pszczelarzy. Chociaż gatunek naturalnie nie jest nastawiony agresywnie przeciwko ludziom, to w samej Japonii od użądleń Vespa mandarinia ginie rocznie około 50 osób.

Według ekspertów z National Geographic, na razie nie ma dużego ryzyka przybycia tej odmiany szerszenia do Europy. Istnieje jednak bardzo duża szansa, że Amerykanom nie uda się odszukać kolonii tego gatunku – wtedy prawdopodobieństwo przybycia szerszeni na nasz kontynent się niestety  zwiększy.

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: