DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Killuminati. Dr.Henry Makow: COVID dotyczy komunizmu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dr.Henry Makow: COVID dotyczy komunizmu

„Nie będziesz posiadał na własność niczego ale będziesz szczęśliwy z tego powodu” – Klaus Schwab, Światowe Forum Ekonomiczne Davos

To największy zorganizowany spisek w historii ludzkości i prasa wita go z otwartymi ramionami. Za 10 lat nic nie będziesz mieć, nie będziesz mieć też żadnych praw.
 
Osiem prognoz Karla Schwaba na 2030 rok
artykuł Martina Armstronga
 (henrymakow.com) 
Jestem głęboko zaniepokojony tym , że zbyt wielu Amerykanów jest całkowicie ślepych na prawdę.
Myślą, że w tych wyborach chodzi tylko o Bidena przeciwko Trumpowi. To jest wideo Światowego Forum Ekonomicznego na temat 8 prognoz na 2030 r., Które obejmują poddanie się Stanów Zjednoczonych ONZ – mówią tylko, że Stany Zjednoczone nie będą już światowym supermocarstwem.
Skończą z jedzeniem mięsa, stąd inwestycja Gatesa w alternatywy dla mięsa, do historii przejdzie używanie paliw kopalnych, dlatego Biden powiedział w debacie, że zakończy przemysł paliw kopalnych i powróci do Organizacji Narodów Zjednoczonych.
1) Nic nie będziesz mieć ”- i„ będziesz z tego powodu szczęśliwy ”.
2) „Stany Zjednoczone nie będą wiodącym supermocarstwem na świecie”
3) „Nie umrzesz czekając na dawcę organów” – Zostaną wykonane na drukarkach 3D
4) „Będziesz jadł znacznie mniej mięsa” – mięso będzie „okazjonalnym przysmakiem, a nie podstawowym produktem, dla dobra środowiska i naszego zdrowia”.
5) „Miliard ludzi zostanie przesiedlonych przez zmiany klimatyczne” – Otwarte Granice Sorosa
6) „Zanieczyszczający będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla” – „Będzie globalna cena za węgiel. Pomoże to przejść do historii paliw kopalnych”
7) „Mógłbyś przygotowywać się do lotu na Marsa” – Naukowcy „wymyślili, jak zachować zdrowie w kosmosie”.
8) „Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości”. – „Nie można zapominać o czekach i równowagach, które stanowią podstawę naszych demokracji”
To program, który został uruchomiony przez fałszywą pandemię COVID-19, która została zainicjowana przez tych ludzi, a blokady miały na celu zmiażdżenie gospodarki, skierowanie jej w kierunku nacjonalizacji całego przemysłu i zlikwidowanie małego biznesu.
Opracowują paszporty, które będą wymagały szczepień, aby podróżować. Celowo próbują ograniczyć podróże międzynarodowe, aby zmniejszyć zanieczyszczenie i zapobiec masowym powstaniom przeciwko ich nowej komunistycznej agendzie.
 Tak, przechodzą od socjalizmu, do komunizmu, w którym wszystko należy do rządu. To nie przypadek, że za tym stoi Pikkety z Klausem Schwabem. We Francji rozpoczął się komunizm. Sprzedali pomysł Karolowi Marksowi, który był najpierw socjalistą.
O to chodzi w tych wyborach. Nie chodzi o to, by lubić lub nie lubić Trumpa.
Oto prawdziwe zagrożenie, przed którym stoimy – Światowe Forum Ekonomiczne i jego wizja nowego komunistycznego porządku zielonego świata.
Prasa NIE wykona swojej pracy. Gdyby to zrobili, ujawniliby fakt, że Światowe Forum Ekonomiczne sprzedało wszystkie swoje inwestycje tuż przed krachem. Klaus Schwab to nowy Karol Marks.
To największy zorganizowany spisek w historii ludzkości i prasa wita go z otwartymi ramionami. Za 10 lat nic nie będziesz mieć, ale nie będziesz mieć też żadnych praw!
źródło:henrymakow.com/

killuminati.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: