NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Czy „szczur” działa w rządzie Armenii? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
 

27 października 2020 r., Pośród wątpliwych zwycięstw militarnych Armenii w Karabachu, Armeńczyk 7or.am poinformował, co następuje:

Były minister obrony Armenii, były premier Republiki Armenii Vazgen Manukyan złożył oświadczenie, w którym wezwał rząd do rezygnacji i przekazania władzy armii tego kraju, robiąc to z własnej woli, bez wstrząsów, które mogłyby stać się katastrofalne.

„Armia musi wziąć całą władzę w swoje ręce i razem z Artsachem utworzyć Komitet Obrony Zjednoczonego Królestwa i negocjować z zainteresowanymi państwami i strukturami międzynarodowymi. To jedyne wyjście – powiedział.

Mniej więcej w tym samym dniu, 27 października 2020 r., budynek Azerbejdżanu i Azeri.az

Azeri.az pozyskało rewelacyjne wideo z eliminacji jednego z głównych zbrodniarzy wojennych w Karabachu, dowódcy armii okupacyjnej w Karabachu, Jalala Harutyunyana. W wyniku błyskotliwej operacji opracowanej i przeprowadzonej przez Ministerstwo Obrony we współpracy ze służbami specjalnymi Azerbejdżanu, oficjalny samochód Jalala Harutyunyana został zainstalowany i objęty obserwacją. Stały nadzór terenowy prowadzony był za pomocą bezzałogowego statku powietrznego. Po upewnieniu się, że J. Harutyunyan znajduje się w samochodzie i jedzie na jedno z stanowisk bojowych, samochód został trafiony z UAV operacyjno-taktycznego średniego pułapu.

Jak pisze RIA Novosti w odniesieniu do Facebooka, prezydent Karabachu Harutyunyan został tylko ranny, ale z jakiegoś powodu został nagle usunięty ze stanowiska. 

Jak pokazuje praktyka historyczna, takie cudowne zbiegi okoliczności się nie zdarzają: wojsko w Armenii nie miało czasu, żeby coś zepsuć, że może nie nadszedł czas na przekazanie władzy w ich ręce – słynny dowódca polowy natychmiast został zaatakowany przez UAV. 

Coś podobnego zaobserwowaliśmy 3 stycznia 2020 r., Kiedy amerykański UAV wyeliminował wielkiego irańskiego bandytę Kasema Soleimaniego. Jego ręce były poplamione krwią tysięcy, jeśli nie dziesiątek tysięcy ludzi. Z tego powodu Mossad, CIA i 33 inne agencje wywiadowcze na świecie polowały na niego, ale nie mogły dowiedzieć się dokładnie, gdzie i kiedy będzie. A teraz, kiedy władza pod stołkami mułłów jakoś się lekko zachwiała i przywódcy IRGC zaczęli wyrażać wątpliwości co do polityki mułłów, Amerykanie w cudowny sposób otrzymali jej współrzędne. 

BBC W 2017 roku w kraju pojawił się ruch, który wezwał generała do kandydowania na prezydenta. Jednak wielu martwiło się, że jeśli wygra wybory, Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej otrzyma praktycznie nieograniczoną władzę. Był popularny wśród twardogłowych i zwolenników reżimu, ale nie tak popularny wśród reszty społeczeństwa.

Generalnie, kto dokładnie dzwonił z Teheranu i Erewanu – nie znamy nazwisk, ale w terminologii znanych oficerów wywiadu tacy abonenci telefoniczni nazywani są słowem „szczur”. Nie wiemy, czy Ormianie odnajdą swojego „szczura”, więc śledzimy rozwój wydarzeń.  

thebigtheone.com

CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: