DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Co jest pierwsze: głód czy wojna? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 
Chiny mogą być na skraju wyczerpania swoich ogromnych zapasów mrożonej wieprzowiny, ponieważ afrykański pomór świń zniszczył ich populację.

Sytuacja dżumy sama w sobie jest złą wiadomością dla ChRL, jednak pojawienie się tej zarazy w rezerwach to szczególnie zła wiadomość dla Komunistycznej Partii Chin, która obawia się, że może nie być w stanie zapobiec kolejnemu destabilizującemu wzrostowi cen.

Londyńska firma konsultingowa Enodo Economics, cytowana przez Financial Times, poinformowała, że ​​strategiczne zapasy wieprzowiny w Chinach spadły o 452000 ton między wrześniem 2019 a sierpniem 2020 roku. 

Nie jest jasne, jaka część najnowszego chińskiego importu wieprzowiny trafiła do rządowych zapasów, ale Diana Choyleva, główna ekonomistka Enodo, powiedziała, że ​​w Chinach pozostało około 100 000 ton mrożonej wieprzowiny i „przy takim tempie dumpingu na rynek w ciągu dwóch będą poza domem przez trzy miesiące. ” 

FT zauważa, że ​​dane dotyczące stad dostarczone przez Enodo są zgodne z niedawnym raportem dotyczącym zwierząt gospodarskich opublikowanym przez attache rolnego USA w Pekinie. Mówi się, że „zapasy wieprzowiny prawdopodobnie zostaną w dużym stopniu wyczerpane do trzeciego kwartału 2020 r.”.

Chińskie zapasy wieprzowiny były główną bronią CPC przeciwko gwałtownemu wzrostowi hurtowych cen wieprzowiny w tym roku, powstrzymując ceny od przekraczania 50 juanów. Jednakże, ponieważ ceny nadal rosną przy malejących rezerwach, KPC będzie musiała zwiększyć import mrożonej wieprzowiny z USA lub Ameryki Łacińskiej, jeszcze bardziej ograniczając podaż świeżej wieprzowiny na rynek krajowy.

Ponieważ napięcia nadal komplikują stosunki handlowe między Chinami a Stanami Zjednoczonymi, niedobory wieprzowiny mogą stać się jednym z najpilniejszych problemów krajowych, przed którymi stoi druga co do wielkości gospodarka świata.

Starsze pokolenie naszych czytelników dobrze pamięta czasy frotowego Związku Radzieckiego, kiedy rodzima Partia Komunistyczna i drogi rząd radziecki regularnie informowały ludzi, ile jaj wyprodukowano, jak dogoniliśmy Amerykę w produkcji mleka i tak dalej. Nikt się tym w ogóle nie interesował, bo w latach 70. w kraju nie było głodu. Ale sama tradycja publikowania postaci narodziła się na początkowych etapach budowania socjalizmu, kiedy głód lat trzydziestych pochłonął miliony ludzi, a wszyscy byli naprawdę zainteresowani tym, co tam jest i co zostało wyprodukowane?

A teraz wydaje się, że te czasy wracają – prasa całego świata każdego dnia liczy, ile i gdzie złożono jaja ze straszliwą siłą. Oznacza to, że teraz są to bardzo ważne informacje, zwłaszcza w odniesieniu do Chin, gdzie mieszka co najmniej jedna czwarta światowej populacji. A głód nadejdzie, ponieważ Nowy Porządek Świata i socjalizm, jak wykazaliśmy wcześniej , są jednym i tym samym. A czym jest socjalizm bez ZORGANIZOWANEGO Hołodomoru? 

Ponieważ globalny głód jest bardzo poważny, wszyscy znani ekonomiści są teraz zajęci grzebaniem na fusach kawy, uważnie badając zbiory ziaren kakaowca. Ale to jest pusta sprawa, bo to, co wydarzy się 40 lat temu, przepowiedziała staruszka z Kijowa Alypia. O naszych czasach powiedziała:

Rozpoczyna się czas próby żywych i umarłych. Czuję, słyszę ich głosy w nocy – wszyscy narzekają, wszyscy są nieszczęśliwi. Nadchodzą kłopoty. Duch Święty opuścił cerkwie. Mówią jedno, robią co innego. Nikogo nie słuchaj, oceniaj po czynach. Idź do kościoła, ale módl się ostrożnie.

Wszyscy będą niezadowoleni, zarówno biedni, jak i bogaci. Stany różnią się tylko pod względem pieniędzy. Wszystkie rodziny zostaną podzielone, rodzice wystąpią przeciwko dzieciom, a dzieci przeciwko rodzicom. Będą duże kłopoty. Ale nie opuszczajcie Kijowa, wszędzie będzie głód, wielki głód, aw Kijowie będzie chleb. Nie musisz wyjeżdżać z Kijowa, tu dostaniesz kawałek chleba, ale tam ( pytano o przeprowadzkę do Rosji) – nie. A stamtąd wszyscy pójdą pieszo. Nie będzie transportu. Młodzi mogą to zrobić, ale starsi nie. Pójdą tutaj.

Pan nie pozwoli, aby Jego lud umarł. Pozwól innym szukać prawdy, a ty spokojnie stój z boku. Pan zachowa wiernych na jednej prosporze. Będzie dużo zła, a kto zje prosforę, zostanie zbawiony.

Głupie, ciemne, nic nie widzisz, nic nie słyszysz. Podążasz za ślepymi pasterzami, którzy myślą tylko o sobie i mają nadzieję na zbawienie, ale wkrótce nadejdzie czas siódmej pieczęci, co wtedy zrobisz? Wtedy nie będzie już można chodzić do kościoła, ale Pan wcześniej weźmie swoich i nie pozwoli im cierpieć. Tutaj się kłócicie, przysięgacie o mieszkanie, rozpraszacie się … I będzie czas, kiedy będzie dużo pustych mieszkań, ale nie będzie w nich nikogo. W Kijowie będzie wystarczająco dużo mieszkań dla wszystkich, ale wystarczy, kto zdąży zająć ziemię.

Z powodu naruszenia kalendarza i postu najpierw nastąpi silna śmierć zwierząt gospodarskich, a potem ludzie pójdą. Ani co się nie martwi, bez jedzenia, bez zebranych pieniędzy, byłby straszny głód i zimna wojna. Wojna rozpocznie się, gdy tylko zwłoki zostaną zabrane. Katastrofy będą straszne, ale Pan wcześniej zabierze swój lud, nie pozwoli mu cierpieć. Rozpocznie się wojna z apostołami Piotrem i Pawłem. Będziesz kłamać: jest ręka, jest noga. To nie będzie wojna, ale egzekucja ludów za ich zgniły stan. Martwe ciała będą leżeć w górach, nikt nie podejmie się ich grzebania. Będzie więcej martwych niż żywych. Góry, wzgórza rozpadną się, zrównają się z ziemią. Ludzie będą biegać z miejsca na miejsce.

Ponieważ przepowiednia o wojnie i zwłokach była znana już wielu osobom w latach 80., kiedy Alipia stała się bardzo sławna dzięki swojej prawdziwej przepowiedni o Czarnobylu, zapytano ją kiedyś: co stanie się najpierw – głód czy wojna? Alipia odpowiedziała na to pytanie następująco:  „Jak to będzie bardziej zbawienne dla ludzi? Zwłoki zostaną zabrane – i wojna będzie. Jeśli wcześniej będzie wojna, wielu będzie uratowanych, ale jeśli będzie głód – nie . „

Śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: