DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TYLKO POLSKA Tygodnik Narodowy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Obraz może zawierać: 2 osoby
Obraz może zawierać: 3 osoby
Dotychczas zwany „koniem który mówi” lub „długim Romkiem”. Od wielu już lat solidnie pracował na nowy pseudonim czyli „90 BANIEK”. W polityczno-celebryckim światku w którym brylował to bardzo prestiżowa ksywka. Dawno już na to się zanosiło bo szeptały o tym nawet wróbelki z okolic Prokuratury Generalnej pod przewodnią rolą Zbigniewa Ziobry. Jak wiadomo znanego rzeźnika od ręcznego sterowania jej poczynaniami. Ostatnimi wydarzeniami potwierdziła się opinia o Giertychu jako kiepskim i nieskutecznym adwokacie i to tym razem we własnej sprawie. Nie dostrzegł „Giertych 90 BANIEK” że świat polityki którą patologicznie się zaraził to szambo etyczne, a nie ochronny parasol gwarantujący nietykalność w świecie dużej kasy o wyszarpywanie której postawiono mu prokuratorskie zarzuty
Zatrzymani na polecenie Prokuratury Regionalnej w Poznaniu biznesmen Ryszard K., adwokat Roman Giertych i inne osoby w tym były poseł Ligi Polskich Rodzin usłyszeli zarzuty dotyczące przywłaszczenia i wyprowadzenia w latach 2010-2014 ze spółki deweloperskiej kwoty ok. 90 mln zł – poinformowała PAP Prokuratura Regionalna w Poznaniu.
Poza Ryszardem K. i Romanem G. zarzuty usłyszeli także założyciele spółek fasadowych – jak podaje prokuratura – bliscy współpracownicy Giertycha – Sebastian J. i Piotr Ś., dawni członkowie władz Polnordu – Bartosz P., Andrzej P., Michał Ś., Piotr W., Wojciech C i Tomasz Sz. oraz dwóch członków ówczesnego zarządu Prokom Investments S.A.
Zarzuty dotyczą przywłaszczenia środków spółki Polnord oraz wyrządzenia spółce szkody majątkowej w wielkich rozmiarach, a także prania brudnych pieniędzy. Grozi za to kara do 10 lat więzienia.
Jak podaje prokuratura, śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 28 lutego 2017 r., po złożeniu zawiadomienia przez obecne władze spółki Polnord SA. Dotyczyło ono podejrzenia popełnienia przestępstwa polegającego na nabyciu przez Polnord S.A. bezwartościowych wierzytelności spółki Prokom Investments S.A. w kwocie niemal 73 mln zł.
CBA prowadziła przeszukania w domu Romana Giertycha oraz w jego kancelarii na Nowym Świecie w Warszawie. Były polityk został zatrzymany przed gmachem Sądu Okręgowego w Warszawie.
Giertych zemdlał w domowej toalecie do której wszedł z funkcjonariuszem CBA. Tak się zestresował ich obecnością podczas tej intymnej czynności. Kiepski to był fortel bo po przebadaniu przez lekarzy dostał się wprost do prokuratury. Czy to początek czy raczej koniec sagi rodu Giertychów wśród których był jego dziadek Jędrzej wybitny narodowiec, a może to skutek jego klątwy wobec Romcia któremu obce były idee przodków. Zaprzedał się mamonie i antypolskiej działalności.
Za Facebook /Tylko Polska/Leszek Bubel
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: