DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TYGODNIK NARODOWY. ŚWIRY MORDUJĄ POLAKÓW.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Obraz może zawierać: 5 osób, tekst
Michał Rapacki, były oficer Centralnego Biura Śledczego Policji, a obecnie prywatny detektyw, od lat analizuje sprawy osób skazanych na wieloletnie więzienie. – Zajmowałem się sprawą Adama Dudały. To ewidentnie zbrodnia sądowa. Skazano niewinnego człowieka – mówi.
I dodaje, że głównym świadkiem, który doprowadził do skazania Dudały za dwa zabójstwa był człowiek uznany przez biegłego sądowego za osobę niepoczytalną i mitomana. – Świadek ów opisywał całkowicie inną osobę, a w trakcie rozpoznania wskazał na Adama Dudałę. Zeznawał też, że skacze bez spadochronu z wieżowców. Wbrew wielokrotnym informacjom, że zabójcą w tej sprawie jest inna osoba (Adam Ch. ) nikt nie chciał zweryfikować tego wątku. Był już przecież skazany Adam D.
Arkadiusz Kraska odsiadywał wyrok dożywocia za podwójne zabójstwo. Po 19 latach w więzieniu Sąd Najwyższy kilka tygodni temu zwolnił go z odbywania kary. 9 lipca zostanie rozpatrzony wniosek prokuratury o jego uniewinnienie.
Mogą być tylko dwa wytłumaczenia sądowych zbrodni, albo sędziowie byli pospolitymi moralnymi degeneratami przestępcami, albo osobami z poważnymi psychiatrycznymi zaburzeniami.
Według jedynego raportu kilku adwokatów w Polsce corocznie na wyroki więzienia skazywanych jest ponad 300 niewinnych osób ! W więzieniach przebywa ok. 4 tysięcy niewinnych osób. Osoba, która niesłusznie trafiła do więzienia, jest skazana na swego rodzaju powolne umieranie. Ani jeden sędzia nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji. Ich środowisko jest solidarne. Samo się wybiera i samo kontroluje. Ot znana nadzwyczajna bezkarna kasta. Patologia goni patologie. Pokazali jak czynnie potrafią bronić swoich przywilejów, a co dopiero mówić o obowiązkowych badaniach psychiatrycznych.
Za Facebook/TygodnikNarodowy/Leszek Bubel
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: