W całym świecie Internetu otwartą wojnę wypowiedziano w sprawie wolności słowa i pierwszej poprawki. Media społecznościowe, procesory płatności, wyszukiwarki, telekomunikacja, a teraz usługi e-mailowe przeciwstawiają się całej konserwatywnej myśli w Ameryce. ⁃ Edytor TN

Usługa poczty masowej Mailchimp, amerykańska usługa automatyzacji marketingu, zaktualizowała swoje Warunki użytkowania dotyczące rodzajów treści, których rozpowszechnianie na platformie jest zabronione. W szczególności usługa teraz „nie zezwala na rozszerzenie dystrybucja treści to jest, według naszego wyłącznego uznania, materialnie fałszywe, niedokładne lub wprowadzające w błądw sposób, który mógłby zmylić lub zmylić innych co do ważnych wydarzeń, tematów lub okoliczności ”.

Zmiana zasad pojawia się wśród raportów firmy Mailchimp, która w trybie natychmiastowym dezaktywuje konta niezależnych serwisów informacyjnych SGTreport i Press for Truth, Według Odzyskaj sieć.

Dan Dicks mówi, że nie ma już dostępu do tysięcy subskrybentów e-maili, które zgromadził przez lata, ponieważ nie ma dostępu do swojego konta.

„Czuję, że to moje dane” – powiedział Dicks. „Używałem go jako zabezpieczenia przed nadchodzącą cenzurą, a oni po prostu wyciągnęli ze mnie wtyczkę”.

Według SGTreport ich e-mail został „zablokowany” w wyniku zakończenia.

Wzmianka o „ważnych” wydarzeniach itp. Oraz przesłanie wokół nich, które jest chronione w ten sposób, to skrót od kwestii politycznych – ale zadeklarowanie prawa Mailchimp do blokowania treści „według własnego uznania” jasno określa i cementuje arbitralność tego wszystkiego.

Mając takie zasady, New York Post – który niedawno ujawnił historię o wtrącaniu się Joe Bidena w sprawy Ukrainy w imieniu swojego syna, którą szybko nazwano „dezinformacją” – nie miałby możliwości korzystania z email marketingu.

pl.technocracy