DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

51% Amerykanów nie chce otrzymać szczepionki koronowej. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Natychmiast po tym, jak Singapur zakazał szczepień przeciwko grypie w kraju, w którym zginęło 48 osób w Korei Południowej, urzędnicy służby zdrowia Sudanu Południowego zgłosili wybuch polio wywołanego szczepionkami, formy choroby, która występuje w rzadkich przypadkach. kiedy osłabiony wirus w szczepionce mutuje. Stało się to zaledwie kilka miesięcy po ogłoszeniu przez WHO całkowitego zwycięstwa nad Polymolitem w Sudanie. 

„Tak, jest epidemia polio nabytej przez szczepionkę. Dotknęło to całkiem sporo hrabstw i stanów. Ministerstwo Zdrowia i jego partnerzy pracują nad tym i myślę, że wszystko jest pod kontrolą ”- powiedział dyrektor generalny sudańskiego Ministerstwa Prewencji Zdrowia, dr John Pasquale Romunu.

W międzyczasie amerykańscy naukowcy obawiają się, że więcej Amerykanów odmówi przyjęcia nowej szczepionki koronowej. Nawet pielęgniarki kwestionują obiecaną nadchodzącą szczepionkę COVID-19, w dużej mierze dlatego, że na własne oczy zobaczyły zachęty finansowe do promowania szczepień.

Jeden z pracowników szpitala North Suffolk County Hospital mówi: „Przeraża mnie, że dostałem tyle darmowych obiadów i kolacji, ponieważ dostałem szczepionkę na grypę. Co otrzymam, jeśli otrzymam szczepionkę COVID? „

Kolejny wywiad, w którym pielęgniarka opowiada o swoim leczeniu korony:

„Zachorowałem tego lata i postąpiłem odwrotnie, niż zalecili mi lekarze. Nie poszedłem do szpitala, gdzie natychmiast wysłaliby mnie na sztuczną wentylację płuc, po czym umrę na maszynie. Byłem na tyle sprytny, żeby tego nie robić. Po prostu brałem suplementy diety, zjadałem garść różnych witamin i nawet nie poszedłem do szpitala. Mój układ odpornościowy może z tym walczyć, po prostu musiałem znaleźć właściwy sposób, aby jej w tym pomóc ”.

I nie tylko ta kobieta boi się szczepień. Sondaż Pew Research pod koniec września wykazał, że około połowa dorosłej populacji USA (51 procent) nie otrzymałaby szczepionki COVID-19, gdyby była dostępna dzisiaj. Jest to bardzo duży spadek potencjalnego popytu w porównaniu z majem, kiedy 72 procent ankietowanych stwierdziło, że otrzyma szczepionkę tak szybko, jak to możliwe.

Jeszcze bardziej komplikując sprawę, dwóch głównych producentów leków zawiesiło w zeszłym tygodniu próby szczepionek ze względów bezpieczeństwa.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: