DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SŁYNNY SZPITAL NARODOWY JAK WYGLĄDA TEN STADION SZPITAL ? AV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tak wygląda w środku tymczasowy szpital na Stadionie Narodowym [FILM]

W ubiegłym tygodniu lotem błyskawicy całą Polskę obiegła niepokojąca wiadomość o budowie szpitala polowego na Stadionie Narodowym. Teraz wiemy już, że ten obiekt naprawdę powstaje, a oto dowód wideo.

Szpital tymczasowy na początek ma pomieścić od 500 do 1000 pacjentów chorych na CoVID-19. Będą oni przebywali na kilku w pełni profesjonalnie wyposażonych oddziałach. Powstały one w segmencie biurowym. Na materiale filmowym możemy zobaczyć, że nie są to jakieś warunki polowe, tylko powstał tam szpital z prawdziwego zdarzenia.

Rosnąca liczba nowych infekcji zmusiła rząd do budowy we wszystkich województwach nowych tymczasowych szpitali lub zmiany już istniejących na przystosowane do hospitalizowania chorych na CoVID-19. Szpital na Stadionie Narodowym ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: GeekWeek.pl/Ministerstwo Zdrowia / Fot. YouTube/Reporter Journalist

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: