DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZMARŁA – Agnieszka Fatyga miała 62 lata. Była aktorką teatralną i telewizyjną, choć publiczność kojarzyła ją najmocniej z występami estradowymi.

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote

 Fatyga była znana z wykonań przebojów musicalowych, pieśni rosyjskich czy arii operowych. Była związana z warszawskimi teatrami: Narodowym i Ateneum oraz Operetką Warszawską.

Prywatnie była żoną Wojciecha Olszańskiego, a także matką Michaliny Olszańskiej, aktorki.

„Moja żona, z którą przeżyłem 37 lat odeszła dzisiaj od nas o godzinie 7.00 rano, nagle… Wszystko, co najgorsze dopiero przede mną, ale zasłużyła na to, by ją wspomnieć, bo była niezłomnym człowiekiem. Nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nie obiecywała, poniosła za to wiele razów, nagonek. Była w życiu najlepszym, co mi się przytrafiło. Miała do mnie wielką cierpliwość. Kochała ludzi, aczkolwiek Ci, co ją znali wiedzą, że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo była dawcą, oddawała ludziom swoją energią” – przekazał Wojciech Olszański na swoim kanale w serwisie YouTube.

Informację o śmierci Fatygi potwierdziła w mediach społecznościowych też jej córka, Michalina.

„Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami” – napisała Olszańska na Facebooku. Opublikowała odnośnik do piosenki „Kołysanka dla matki”.

Oprócz występów teatralnych i estradowych Fatygę można było zobaczyć także w telewizji w mniejszych rolach. Wystąpiła m.in. w 8. odcinku serialu „Alternatywy 4” (1983), a w 1985 zagrała w filmie „Spowiedź dziecięcia wieku”. W 2001 r. wystąpiła w filmie „Przychodnia każdego przechodnia”.

.

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “ZMARŁA – Agnieszka Fatyga miała 62 lata. Była aktorką teatralną i telewizyjną, choć publiczność kojarzyła ją najmocniej z występami estradowymi.

  1. Skromne i wzruszające słowa męża i córki pogrążonych w bólu po utracie bliskiej osoby. Na ten cios od życia nikt nie jest przygotowany, nikt nie oczekuje a przeżyć musi… Dużo siły dla najbliższych w tym najtrudniejszym momencie. Wyrazy współczucia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: