DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TO CAŁKOWITY SPISEK KOMUNISTYCZNY ” – Informator ujawnia plan ☀Autor Gabi☀

9.00 avg. rating (88% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

SPISEK KOMUNISTYCZNY ” – Informator ujawnia plan

COUP D’ÉTAT, COLOR REVOLUTION,
MARXIST OVERTHROW, CIVIL WOJNA, KOMUNISTYCZNA SPISKA
– Co to jest?

2020 Strategia Wybory demokrata jest naprawdę
PLOT Komunistyczna podsycanie przemocy
powstań w sanktuarium miast i państw,
a także planowany zamach stanu w celu obalenia
Republiki amerykańskiej.

Ten kolor REVOLUTION
jest ukradkiem przeprowadzane przez
z New World Order globalistów
, których schemat przejęcia wykorzystuje
wiele strategii i taktyki
podobne do tych stosowanych w całej
rewolucji francuskiej,
American Civil War,
1917 rewolucja bolszewicka,
Chin KULTURALNA rewolucja,
1990 Rozpad Jugosławii,
wojny syryjskiej i UKRANE WAR.

„To, czego Amerykanie doświadczają i / lub są świadkami w 2020 roku, to te same spiski i wywrotowe plany, które poprzedzały każdy z siedmiu narodowych kataklizmów wymienionych powyżej. Nie ma nic spontanicznego w żadnym z przełomowych wydarzeń, które miały miejsce w tym roku w którymkolwiek z 50 stanów. Każde zamieszki rasowe i operacja fałszywej flagi zostały skrupulatnie zaplanowane i dramatycznie opracowane z płatnymi aktorami kryzysowymi, aby wywołać maksymalny chaos i strach. Dokładne zbadanie dokładnej historii pokaże, że zanim wspomniane wojny domowe, rewolucje lub bunty się rozpoczęły, istniał przedłużający się okres celowo wymyślonych zamieszek i zamieszek. Ten okres oficjalnie rozpoczął się w USA 8 listopada 2016 r. I tylko się nasila do dnia dzisiejszego. Od teraz do dnia wyborów, ta celowo zaprojektowana anarchia będzie się tylko nasilać. Bez względu na to, kto wygra POTUS, Dzień Inauguracji będzie najbardziej kontrowersyjnym dniem w historii Ameryki, jeśli w ogóle nastąpi ”.

– Demoniczny Patriota

Podstawowa strategia wyborcza Demokratów na rok 2020 powinna być już oczywista dla wszystkich. Podobnie, ich główne MO staje się coraz bardziej widoczne z dnia na dzień.

Dzięki zmowie wywrotowego Deep State , buntownicza Partia Demokratów jest zdeterminowana, aby przekształcić każde większe miasto w USA w dystopijne, postapokaliptyczne pustkowie poprzez:

RIOTS

CHAOS

PLĄDRUJĄCY

OKALECZENIE

ANARCHIA

PRZEMOC

RACE WAR

TERRORYZM

PALE CEGŁY

Pożary ARSONA

BLOKI DROGOWE

SPREZY PRZESTĘPCZOŚCI

BEZPRAWIE

PANDEMONIUM

BOMBINGI MASOWE

BROŃ LASEROWA

MASOWE ZDJĘCIA

PROWOKOWANIE POLICJI

STREFY AUTONOMICZNE

NISZCZENIE BIZNESU

FAJERWERKI W BROŃ

NIEKONTROLOWANE PROTESTY

Są to sprawdzone w czasie sposoby niszczenia społeczeństw i narodów, które zawsze działały jak urok przez wszystkie poprzednie kolorowe rewolucje……… ale nie odniosą sukcesu dzisiaj, ponieważ Ruch Patriotów jest ich doskonale świadomy.

Niemniej jednak, w tak późnym terminie, ważne jest, aby zrozumieć, że nie chodzi tylko o wygranie wyborów POTUS 2020 w JAKIKOLWIEK NIEZBĘDNYCH ŚRODKACH dla Demokratów, chodzi o ich wyraźny zamiar całkowitego zakończenia Republiki Amerykańskiej.

W tym celu zdradziecka Partia Demokratów jest gotowa przeprowadzić dowolną operację lub atak na naród amerykański w celu obalenia prezydenta Trumpa, usunięcia całej jego administracji i obalenia rządu federalnego USA.

Jednak prawdziwym celem tego „ KOMUNISTYCZNEGO SPISU ” jest na zawsze wyeliminowanie Ruchu Patriotów. Gdyż tam, gdzie żyje wielu patriotów, nie może być totalitarnego reżimu komunistycznego, jak planowała globalistyczna kabała NWO dla USA.

Ten trwający potajemny spisek mający na celu upadek Republiki Amerykańskiej jest bardzo złożonym i zawiłym spiskiem przestępczym, który ma wiele elementów, z których niektóre są opisane w następującym ważnym exposé:

Oto krótka historia…

Co teraz robimy? Co może zrobić Ruch Patriotów, aby udaremnić ten niezwykle niebezpieczny SPIS KOMUNISTYCZNY ?

Po pierwsze, musimy to zrozumieć. 

OPERACJA WOJNA WYŚCIGOWA : wysoce zorganizowany spisek komunistyczny mający na celu upadek Republiki Amerykańskiej poprzez WOJNĘ CYWILNĄ 2.0

Rozmiar i zakres międzynarodowego spisku przestępczego niezbędnego do przeprowadzenia tej nasilającej się kolorowej rewolucji – która w istocie jest fioletową rewolucją lewicy – jest taka, że ​​obecnie istnieje ogromny cyfrowy zapis komunikacji między niezliczonymi współspiskowcami.

Podobnie, istnieje obszerna ścieżka audytu niezliczonych płatności wymaganych do sfinansowania tego masowego spisku Sorosa & Sons (którzy są tylko łobuzami dla Syndykatu Rothschildów Bankowych). Bez WIELKICH pieniędzy i skutecznych środków komunikacji, tak zdradzieckie przedsięwzięcie nigdy nie zaszłoby tak daleko.

Na przykład ilość ścisłej koordynacji i funduszy niezbędnych do przeprowadzenia tylko tej jednej małej operacji dla czarnych może być dość znaczna:  dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją zapisy, zarówno cyfrowe, jak i finansowe, dotyczące każdego aspektu tej operacji.

Mając to zrozumienie, łatwo jest docenić, w jaki sposób amerykańska społeczność wywiadowcza ma towary na każdym z komunistycznych współspiskowców, od samego szczytu globalistycznej kabały Nowego Porządku po terrorystów BLM, zabójców AntiFa i anarchistów SUNRISE na ulicach. . (Dlatego zastanawiamy się, dlaczego podjęto jeszcze niewiele działań, chyba że organy ścigania dadzą większej liczbie sprawców znacznie więcej liny do powieszenia).

Biorąc pod uwagę, że administracja Trumpa ma dostęp do wszystkich tych bardzo wymownych danych cyfrowych i informacji o płatnościach, zatrzymanie przestępców powinno być wsadem. Ściganie ich wszystkich za „bunt lub powstanie” powinno być równie łatwe.

Co ciekawe, do tej pory Team Trump przyjął wyjątkowo leseferystyczne podejście do wszystkich tych niszczycielskich psot. Bardzo niewielu ulicznych bandytów zostało aresztowanych od samego początku sfabrykowanej wojny rasowej  i ani jeden VIP nie został zatrzymany od czasu, gdy zamach stanu przeciwko POTUS został po raz pierwszy uruchomiony w dniu wyborów 2016 r.

PUNKT KLUCZOWY: Wkrótce Republika Amerykańska osiągnie punkt bez powrotu, jeśli chodzi o przemoc społeczną i wymykające się spod kontroli zniszczenia. Jeśli prawo i porządek nie zostaną przywrócone z całą świadomą szybkością i wielką siłą, komunistyczni agenci chaosu i konfliktu tylko zepchną ten kraj na skraj wojny. Jednak globaliści NWO i rewolucyjni przywódcy lewicy naciskają przycisk wojny domowej tylko wtedy, gdy wiedzą, że mają gwarancję pomyślnego wyniku.

PRZESTROGA : Jest kilka elementów tej komunistycznej łamigłówki przejęcia, które muszą zostać poprawnie zrozumiane, jeśli mają być skutecznie zneutralizowane. Niektóre z nich są znacznie ważniejsze dla udanego spisku komunistycznego niż inne. Na przykład. anarchiczny ruch „Defund the Police” stanowi integralną część planu lewicy, aby siłą przejąć władzę po zniszczeniu miast-świątyń. 

OPERACJA COVID-19

Jest to niezwykle istotne, aby zrozumieć, że to przezroczysty Komunistyczna PLOT odbywa się na tle OPERATION COVID-19 przez niezwykle celowego projektu. Dokładnie tak globaliści i Demokraci przygotowali ten plan przejęcia.

Podobnie jak rewolucja bolszewicka szybko i potajemnie przekształciła się w rewolucję rosyjską podczas pandemii grypy hiszpańskiej w 1918 r., Tak samo te same rodziny przestępców bankowych, które sponsorują pandemię koronawirusa w 2020 r., W podobny sposób.

Nie podlega dyskusji, że pandemia koronawirusa wpędziła w USA tyle zamieszania i niestabilności, że sprawcy w pełni wykorzystują ogromny stopień odwrócenia uwagi. Agenci Deep State dopilnowali, aby władze zezwalały na masowe protesty, które są gwałtowne, ale zabraniają chodzenia do kościoła lub innych nabożeństw. To dlatego, że tak wielu wybranych przedstawicieli i urzędników medycznych dołączyło do KOMUNISTYCZNEGO SPISU , świadomie lub nieświadomie.

Co ważniejsze, jest tak wielu współspiskowców rządowych, którzy są finansowo zainwestowani w pomyślną realizację OPERACJI COVID-19 , a także zajmują kluczowe stanowiska władzy i wpływów we wszystkich trzech oddziałach rządu federalnego USA, że nawet zaangażują się w złośliwym zachowaniu ze szkodą dla narodu amerykańskiego; niektóre z najgorszych zachowań przestępczych.

OPERACJA COVID-19 umożliwiła sprawcom znajdującym się na szczycie tego zamachu stanu do wywołania tyle chaosu i bezprawia, że ​​kryją się tylko z powodu sposobu, w jaki bezwstydnie i lekkomyślnie oszukiwali Amerykanów na każdym obrocie wydarzeń. Na przykład:

• Wszystkie wskaźniki zakażeń COVID-19 i liczba przypadków według lokalizacji i kraju są sfabrykowane
• Wszystkie wskaźniki śmiertelności według miasta, stanu i kraju są sfałszowane, większość zgonów sklasyfikowanych jako COVID-19 to inne przyczyny zgonów
• Wszystkie przyjęcia do szpitali z koronawirusem są albo mylące fałszywie przedstawiane, celowo
zawyżane lub rażąco wyolbrzymione • Wszystkie statystyki dotyczące COVID-19 oficjalnie publikowane przez praktycznie każdy rząd w ramach światowej społeczności narodów są albo bardzo niedokładne, celowo zniekształcone, albo jawnie fałszywe
• Ludobójstwo osób geriatrycznych jest główną przyczyną zgonów, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja i Niemcy

W świetle tych surowych realiach, to znacznie łatwiej zrozumieć, jak sama głębokość i szerokość OPERATION COVID-19 zapewniły doskonałą osłonę dla wielu podstępnie realizowanych Black Ops i PSYOPS związanych z tym najbardziej wyrafinowanych KOMUNISTYCZNEGO PLOT  wszechczasów.

Kontrolowane wyburzenie GE&FS

Bankierzy szczególnie wykorzystują tę wywołaną przez człowieka pandemię jako przykrywkę do upadku amerykańskiej gospodarki, tak jak zrobili to w 2008 roku, aby wybrać kandydata mandżurskiego Baracka Husseina Obamę. Bankierzy rozbili giełdę na 2 miesiące przed wyborami w 2008 roku, aby wybrać Obamę i mogą próbować zrobić coś podobnego w tym cyklu wyborczym.

Globaliści mają zamiar położyć u stóp Trumpa szybko pogłębiające się spowolnienie gospodarcze, ponieważ jego głównym miernikiem sukcesu prezydenckiego był ciągły sukces giełdy. W związku z tym najbardziej konsekwentnym z tegorocznych październikowych niespodzianek będzie prawdopodobnie sztuczna krach NYSE.

W takim przypadku bankierzy będą kontynuować kontrolowane wyburzanie Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego (GE&FS), ponieważ istnieje matematyczna pewność co do niespotykanego załamania systemowego w najbliższej przyszłości. Centralny kartel bankowy (np. Federal Reserve System, Bank of England i Bank of Japan) wraz z International Banking Crime Syndicate (obejmującym Bank Światowy, MFW i BIS) wiedzą, że obecny paradygmat pieniądza fiducjarnego i bankowości opartej na rezerwie cząstkowej jest całkowicie nie do utrzymania .

Najważniejsze jest to, że ta konkretna część PLOT KOMUNISTYCZNEGO – wytworzona Druga Wielka Depresja po kontrolowanego wyburzenia GE & FS – jest pewne, będzie dużo łatwiej spiskowcy zamachu stanu w celu wykonywania swoich niecnych planów. W ten właśnie sposób kolejne administracje prezydenta Franklina D. Roosevelta wprowadziły tak wiele programów socjalistycznych w czasie Wielkiego Kryzysu. Z jakiego innego powodu zainstalowali socjalistycznego Demokratę FDR w Białym Domu na cztery kolejne kadencje?

PUNKT KLUCZOWY: Demontaż Stanów Zjednoczonych Ameryki jest znacznie trudniejszy i bardziej skomplikowany niż jakiekolwiek z poprzednich przedsięwzięć niszczących naród ostatnich trzech stuleci. Dlatego Międzynarodowy Syndykat ds. Przestępczości Bankowej, który finansował te narodowe kataklizmy, wykorzystuje każdą strategię i schemat, metodę i machiny niezbędne do wywołania upadku Republiki Amerykańskiej w 2020 roku i później.

Wniosek

Do północy są naprawdę sekundy, kiedy chodzi o losy Republiki i przyszłość narodu amerykańskiego. Główne wydarzenia o monumentalnych konsekwencjach mają teraz miejsce z prędkością warp. Każde działanie i bezczynność od tego momentu, zwłaszcza ze strony administracji Trumpa, będzie miało głęboki wpływ na wynik tej KOMUNISTYCZNEJ SPISKI .

Odtąd głównym celem globalizmu jest wywołanie maksymalnego chaosu i konfliktu w celu
pogrążenia amerykańskich miast i miasteczek w anarchii i bezprawiu, korupcji i przestępczości. Jeśli komuniści przekroczą krytyczny próg sukcesu w tym zakresie, odwrócenie tego będzie znacznie trudniejsze. Na przykład, skoro tak wiele posągów Ojców Założycieli zostało zbezczeszczonych i / lub powalonych, jak można je kiedykolwiek wznieść na nowo w tym szalonym klimacie politycznym?

Pamiętaj, że głównym celem NWO jest ustanowienie Jednego Rządu Światowego z wykorzystaniem agend ONZ (np. Agendy 21 i Agendy 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju ) jako środka niszczenia suwerenności narodowej i podważania integralności terytorialnej. Jedynym sposobem, w jaki globaliści mogą osiągnąć choćby pozory Jednego Rządu Światowego, jest upadek Republiki Amerykańskiej – NA ZAWSZE. Jednak ten nieuchwytny cel staje się jeszcze trudniejszy, gdy My, Lud, budzimy się do ponurej rzeczywistości, że barbarzyńcy są za bramą i są w wielkiej sile od czasu Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 roku.

Dlatego konieczne jest, aby krytyczna masa Patriotów szybko zdobyła mądrość i była aktywna, jakkolwiek każdy Patriot może to zrobić. Oto tylko jedno przedsięwzięcie, że praktycznie każdy może to zrobić w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie podczas WIELKIEJ SCAMDEMIC

Inną inicjatywą, która może służyć edukacji wielu ludzi, jest rozpowszechnianie bardzo pouczającego exposé, które następuje. Zawiera film mówiący prawdę, który wyjaśnia, z czym wkrótce zmierzą się obywatele USA, chyba że odważnie zmierzymy się ze złem pośród nas.


Konkluzja : Niezwykle zdesperowani funkcjonariusze Demokraci i Deep State zrobią wszystko – WSZYSTKO – aby uniknąć oskarżenia i uwięzienia za nagą zdradę i bunt. Dlatego działa pełnowymiarową komunistycznych PLOT do obalenia administracji Trump całej kampanii najbardziej oglądanym sezonem POTUS w historii stało się konieczne posunięcie dla ich przetrwania. To, że ludzie na całym świecie są świadkami ich niezrównanej fali zbrodni, która przetacza się przez Stany Zjednoczone, jest dla nich całkowicie stracone. Doprawdy, pełna zdrajców Partia Demokratów tak gruntownie przekształciła się w klan komunistycznych partyzantów i bolszewickich powstańców, że nie obchodzi ich nawet to, jak są postrzegani przez amerykańską politykę.

To naprawdę BARDZO DOBRA wiadomość, ponieważ wielu przyzwoitych ludzi budzi się na pilną konieczność odebrania kraju tym, którzy go ukradli. Coraz więcej Demokraci w całym kraju zdają sobie sprawę z komunistycznego spisku Demokratów, mającego na celu ustanowienie totalitarnego państwa marksistowskiego – USSA – gdzie „A” oznacza Amerykę.

Wzywa się Ruch Patriot do trwałego udaremnienia tego schematu w 2020 roku. Ze swojej strony SOTN będzie dokumentować konkretne sposoby, w jakie trwająca Purpurowa Rewolucja wykorzystuje najskuteczniejsze strategie i MO wykorzystywane w poprzednich rewolucjach inżynierskich i wojnach, więc bądźcie czujni do części 2.

Notka autora:Wojna w Syrii stanowi doskonałą ilustrację różnych taktyk przejęć stosowanych obecnie przez fioletowych rewolucjonistów w całych Stanach Zjednoczonych. ISIS, Al-Nusra i Al-Kaida zostały utworzone, sfinansowane i uzbrojone przez globalistów NWO w całej Syrii przed całkowicie zmanipulowaną wojną domową. Podobnie Black Lives Matter, AntiFa i SUNRISE Movement zostały założone przez te same organizacje globalistów i międzynarodowych bankierów. Tak jak organizacja terrorystyczna ISIS zniszczyła syryjskie miejsca dziedzictwa i artefakty kulturowe, zainaugurował ISIL (Islamskie Państwo Iraku i Lewantu) i sterroryzował rozległe połacie północnego Lewantu, BLM i AntiFa są wykorzystywane do burzenia posągów Ojców Założycieli i bohaterów Ameryki. , zniszczyć amerykańskie miasta kontrolowane przez demokratów i narzucić totalitarne strefy autonomiczne w ultraliberalnych miastach, takich jak Seattle i Portland. O wiele ważniejsze, podobnie jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Izrael, Arabia Saudyjska i Turcja przetransportowały tysiące terrorystów ISIS i najemników Al-Nusra do Syrii, aby stoczyć tę fałszywą wojnę domową, tak globaliści NWO potajemnie przenoszą nielegalnych imigrantów i imigrantów ekonomicznych ( wielu z nich to terroryści) przez granicę amerykańsko-meksykańską i do amerykańskich miast-sanktuariów, aby działać jako uczestnicy zamieszek i gorzej. Dlatego prosimy o rozpowszechnianie tego posta, aby rozpowszechniać informacje, aby patrioci mogli przynajmniej podjąć środki zapobiegawcze lub odsunąć swoje rodziny od niebezpieczeństwa. Widzieć: Arabia Saudyjska i Turcja przetransportowały tysiące terrorystów z ISIS i najemników Al-Nusra do Syrii, aby stoczyć tę fałszywą wojnę domową, globaliści NWO potajemnie przenoszą nielegalnych kosmitów i imigrantów ekonomicznych (wielu z nich to terroryści) przez granicę amerykańsko-meksykańską i do amerykańskiego sanktuarium miasta do działania jako uczestnicy zamieszek i gorzej. Dlatego prosimy o rozpowszechnianie tego posta, aby rozpowszechniać informacje, aby patrioci mogli przynajmniej podjąć środki zapobiegawcze lub odsunąć swoje rodziny od niebezpieczeństwa. Widzieć: Arabia Saudyjska i Turcja przetransportowały tysiące terrorystów ISIS i najemników Al-Nusra do Syrii, aby stoczyć tę fałszywą wojnę domową, globaliści NWO potajemnie przenoszą nielegalnych kosmitów i imigrantów ekonomicznych (wielu z nich to terroryści) przez granicę amerykańsko-meksykańską i do amerykańskiego sanktuarium miasta do działania jako uczestnicy zamieszek i gorzej. Dlatego prosimy o rozpowszechnianie tego posta, aby rozpowszechniać informacje, aby patrioci mogli przynajmniej podjąć środki zapobiegawcze lub odsunąć swoje rodziny od niebezpieczeństwa. Widzieć: prosimy o rozpowszechnianie tego posta, aby rozgłaszać wieści, tak aby patrioci mogli przynajmniej podjąć działania zapobiegawcze lub odsunąć swoje rodziny od niebezpieczeństwa. Widzieć: prosimy o rozpowszechnianie tego posta, aby rozgłaszać wieści, tak aby patrioci mogli przynajmniej podjąć działania zapobiegawcze lub odsunąć swoje rodziny od niebezpieczeństwa. 

themillenniumreport.com

9.00 avg. rating (88% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: