DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Skandal w Katowicach! Ciało mężczyzny leżało pod kopalnią Murcki-Staszic co najmniej 9 godzin ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Przez prawie 9 godzin patrol z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pilnował ciała górnika, który zmarł po opuszczeniu zakładu pracy. Wszystko przez błąd ratowników, którzy pomylili się wypisując kartę informacyjną.

Do skandalicznej sytuacji doszło wczoraj, 28 października przed wejściem na teren kopalni KWK Mysłowice-Wesoła. Policjanci przez 9 godzin pilnowali ciała górnika, który zmarł tam na zawał serca. 58-letni zakadu przeróbczego po skończonej pracy wyszedł z zakładu i zasłabł.

– Pomimo podjętej reanimacji zmarł. I tutaj zaczynają się procedury. Każdy ratownik medyczny po wykonaniu czynności jest zobowiązany do wystawienia karty informacyjnej. Niestety, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ratownik medyczny nie może wydać tzw. karty zgonu, która umożliwia zabranie ciała do prosektorium lub zakładu pogrzebowego. Takie uprawnienia ma jedynie lekarz i zgodnie z obowiązującą procedurą lekarz dyżurujący został poinformowany o takim fakcie, ale odmówił przyjazdu na miejsce zdarzenia z tego względu, że w karcie informacyjnej było wpisane Mysłowice, a nie Katowice – mówi mł. asp. Agnieszka Żyłka, KMP w Katowicach.

Przez ten błąd ciało zmarłego na zawał leżało od godziny 23.00 w środę, do około 8.30 w czwartek. Pilnować musieli go policjanci. Szpital Murcki, którego lekarka odmówiła przyjazdu do kopalni lezącej na granicy Katowic i Mysłowic, na razie wyjaśnia sprawę i do tego czasu placówka nie komentuje sprawy.

Policjanci pilnowali zwłok przed kopalnią 29.10.2020

Autor: Łukasz Kądziołka/tvs.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: