DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PROTESTY PO DECYZJI TK W SPRAWIE ABORCJI. ZATRZYMANO JUŻ BLISKO 80 OSÓB ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Policjanci bezwzględnie reagują w przypadku ewidentnego łamania prawa. Mówię tu o skandalicznych atakach na obiekty kościelne – powiedział w czwartek (29 października) Komendant Główny Policji gen. Jarosław Szymczyk. Jak wskazał, do tej pory zatrzymano blisko 80 osób w związku z agresywnymi zachowaniami podczas protestów i prowadzonych jest ponad 100 postępowań w sprawie dewastacji obiektów.

Komendant Główny Policji pytany w Programie 1. Polskiego Radia o protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji podkreślił, że funkcjonariusze wszędzie tam, gdzie obserwują przypadki przemocy, agresji, dewastacji czy ataki na osoby bądź na mienie, reagują zdecydowanie.

Zaznaczył, że do tej pory policja zatrzymała blisko 80 osób w związku z agresywnymi zachowaniami oraz prowadzi ponad 100 postępowań w sprawach związanych z atakami na obiekty i ich dewastacją. – Zapewniam, że w każdym tego typu przypadku reakcja policji jest natychmiastowa – powiedział gen. Jarosław Szymczyk.

W środę 410 protestów, kilkaset tysięcy uczestników

Komendant Główny Policji zwrócił uwagę, że w związku z epidemią koronawirusa w Polsce obowiązuje cały szereg obostrzeń m.in. zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób. Dopytywany, dlaczego w związku z tym policjanci nie zatrzymują protestujących, stwierdził, że to jest wykroczenie, a nie przestępstwo. – Wykroczenie nie daje podstaw policjantom do zatrzymania – mówił.

Jak dodał, tylko w środę (28 października) w całym kraju odnotowano 410 protestów, w których uczestniczyło 430 tys. osób. Jednocześnie podkreślił, że w ich zabezpieczenie zaangażowani są doświadczeni funkcjonariusze. – To są dowódcy z ogromnym doświadczeniem, jeśli chodzi o działania przy tego typu zabezpieczeniach, przy dużych skupiskach ludzkich. Mamy pełną świadomość tego, że to tłum, który gromadzi się spontanicznie, który do końca nie wiemy, jak będzie liczny, bo każdego dnia te liczby się zmieniają. (…) My koncentrujemy się przede wszystkim, aby tym, którzy biorą udział w ,nie „czarujmy się”, nielegalnych zgromadzeniach, zapewnić bezpieczeństwo – zaznaczył.

„Tutaj zero tolerancji”

Gen. Szymczyk zauważył także, że skala emocji jest w tej chwili ogromna.

– Ta deeskalacja tych emocji po to, żeby nie dopuścić do sytuacji, w których pojawia się ta przemoc, ta agresja, ataki i dewastacje jest niezwykle ważnym elementem działań policyjnych związanych z psychologią tłumu. I to są podstawowe zadania, które ja dzisiaj stawiam przed moimi ludźmi. Tak samo, jak stawiam przed nimi zadania bezwzględnej reakcji w sytuacjach, kiedy dochodzi do przypadków tego najbardziej ewidentnego łamania prawa, a więc ataków na obiekty. Mówię tu o skandalicznych atakach na obiekty kościelne i tutaj zero tolerancji, jeśli chodzi o tego typu działania – powiedział Komendant Główny Policji.

Pytany z kolei, czy funkcjonariusze namierzyli osoby, które dopuściły się dewastacji pomnika Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego stwierdził, że trwają odpowiednie czynności. – Mamy dużo zapisów z monitoringu. Policjanci, zwłaszcza z Komendy Stołecznej, już wielokrotnie udowadniali, że świetnie radzą sobie z identyfikacją osób – stwierdził.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: