DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Jeden z możliwych powodów korony, o którym nikt nie pomyślał. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Od początku pandemii COVID-19 przyczyny jej pojawienia się przerosły różnego rodzaju teorie spiskowe, a im dalej pandemia się posuwała, tym teorie spiskowe stawały się głębsze i bardziej wyrafinowane.

Jedni sugerowali, że korona jest potrzebna do załamania światowej gospodarki, inni – jako pretekst do planowanego upadku światowej gospodarki. Potem była i pozostaje wersja o przygotowaniach do uderzenia meteorytu, trzeciej wojny światowej lub lądowania kosmitów. Co więcej, kiedy pojawiły się szczepionki wątpliwego pochodzenia i z masą skutków ubocznych, ludzie zaczęli podejrzewać, że korona została wynaleziona wyłącznie w celu zaszczepienia planety z nieznanego powodu. Na przykład jakiś składnik, który zmienia DNA lub jakiś rodzaj chipów.

Niemniej jednak myśl spiskowa uparcie idzie naprzód i dziś  DanDanDat wyraził prawdziwie rewolucyjną myśl dotyczącą przyczyny powstania korony. Nie uważamy, że ten pomysł jest w 100% poprawny i wszystko wyjaśnia, ale na pewno coś w tym jest i powinniśmy się nad tym zastanowić. Więc.

I „tak” wszyscy wiemy, że wszystkie firmy, a zwłaszcza agencje rządowe, bardzo poważnie podchodzą do swoich tajemnic. W biurach poważnych, a nawet niezbyt amerykańskich firm, kontrola dostępu jest taka, że ​​ochroniarze z byłych sowieckich „skrzynek pocztowych”, którzy po raz pierwszy go spotkali, spoglądali na jego czoło.

Biuro, zajmujące jedną ogromną kondygnację, podzielone jest ścianami działowymi na strefy, między którymi przejście odbywa się tylko za pomocą elektrycznych drzwi, które odczytują przepustkę pracownika. Jakiemuś menedżerowi z jednego działu jest prawie niemożliwe stać, palić i nacierać o coś z kierownikiem z innego działu. Co więcej, dzieje się tak w firmach, które nie produkują części do F-35, ale handlują jakimś rodzajem udek z kurczaka.

Cyberbezpieczeństwo jest tam jeszcze poważniejsze – serwery, sieci biurowe i tak dalej. Technicznie rzecz biorąc, dostanie się tam lub wprowadzenie własnego pracownika jest oczywiście możliwe, ale jest to bardzo trudne i kosztowne – są firmy, które zagraniczne służby wywiadowcze chcą mieć na oku. Co dziwne, korona pomogła rozwiązać ten problem.

Jaka była pierwsza rzecz, jaką zrobiono, aby „zwalczyć pandemię”? Zgadza się – ludzie przeszli na pracę zdalną. Oznacza to, że siedzieli w domu i rozmawiali z kolegami i szefami przez Skype, Google Meet i kilka innych aplikacji, z których niektóre są bezpośrednio kontrolowane przez oficerów wywiadu ChRL, a niektóre z nich można zhakować, co będzie nieco łatwiejsze niż włamanie się do serwera Pentagonu.

Kolejnym celem są domowe komputery pracowników, do których podczas pracy zdalnej docierają wszelkiego rodzaju poufne dokumenty. Włamanie się do komputera jakiegoś urzędnika z Lokida nie stanowi żadnego problemu dla służb specjalnych, ale jeśli w normalnym czasie na tym komputerze nie ma nic oprócz pornografii i gier wideo, to w toku pracy zdalnej może pojawić się wiele nowych i ciekawych rzeczy.

Wreszcie trzecim przedmiotem zainteresowania są siedliska różnych ważnych menadżerów, z których można zdalnie rejestrować pola elektryczne i dźwięk. Na przykład biuro Lokida jest chronione przed takimi zagrożeniami, a rezydencji jego menedżerów już nie ma. Co tam słyszysz w normalnych czasach? Nic cennego: komunikacja z rodziną, z kilkoma dziewczynami, które przyszły wąchać kokainę i tak dalej. Ale jeśli menedżer zdalnie zarządza działem i wrzeszczy na średniaka w Skype – wszystko, co krzyczy, można już usłyszeć.

Jedynym problemem jest zebranie i usystematyzowanie wszystkich tego typu informacji, które napływały od początku tzw. „Izolacji”. Ale sztuczna inteligencja powinna sobie z tym doskonale radzić i Chińczycy to mają.  Generalnie DanDanDat podejrzewa Chiny lub Rosję o stworzenie korony, która w ten sposób postanowiła szpiegować Amerykanów.

Jeśli chodzi o Federację Rosyjską, pan DanDanDat, podobnie jak wszyscy Amerykanie, ma bardzo przesadne obawy, ponieważ w Federacji Rosyjskiej istnieje sztuczna inteligencja tylko w postaci androidów, które prowadzą programy w telewizji centralnej lub robią tam coś innego. Jednak Chiny są bardzo realnym podejrzanym, podobnie jak Stany Zjednoczone i sama UE – czyli państwa i globalne korporacje, które rozwijają sztuczną inteligencję.

Możesz też spojrzeć na sprawę szerzej, ponieważ obcy również posiadają sztuczną inteligencję. Naturalnie, kontrolując barany żyjące na Ziemi, „Marsjanie” niewątpliwie dysponują technologią umożliwiającą monitorowanie wszystkich, niemniej miejscowi aborygeni po Roswell również się czegoś dowiedzieli i są aktywnie szyfrowani, prowadząc tajne negocjacje w niektórych lochach. A teraz, na „samoizolacji”, cały świat jest obecny.

Generalnie nie uważalibyśmy chęci szpiegowania wszystkich za główny powód korony, ale pan DanDanDat wyraził bardzo interesującą myśl. Wszelkiego rodzaju rekonesans dla tej „pandemii” prawdopodobnie obecnie aktywnie wykorzystuje opisane powyżej instrukcje, więc wkrótce oczywiście usłyszymy coś o całych wodospadach przecieków, które będą występować wszędzie i wszędzie, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “  Jeden z możliwych powodów korony, o którym nikt nie pomyślał. ☀Autor Gabi☀

  1. Może i coś w tym jest. Zaś nie jestem przekonany do tego. Bo co gdyby „wszystkie rządy siedziały w tym g***”?, A my uważamy że „każdy przed każdym chciałby chronić dane”
    Być może jest „ktoś taki” kto wyłamał się i „pilnuje dobra własnego i obywateli”. „A jeżeli „coś wyjdzie na jaw” to i wyjdzie na jaw prawda o pandemii. Dlatego też „nie deptają sobie po odciskach”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: