DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gdzie uderzy za 24 godziny? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

31 grudnia 2019 r. Zrobiliśmy naszym czytelnikom mały prezent noworoczny – przedstawiliśmy im zasób w którym sztuczna inteligencja skanująca sieć jest zaangażowana w walkę o nadchodzące wydarzenia. Zasada działania systemu jest następująca.

Każdy użytkownik sieci codziennie, co godzinę i co sekundę wprowadza do swoich przeglądarek jakieś litery i cyfry, które są następnie analizowane przez sztuczną inteligencję. Czasami występują w nich pewne wzorce, które nazywane są „wariancją sieciową”. Jeśli zestaw rozproszeń gwałtownie zwęża się / rozszerza, to z ogólnym umysłem planetarnym ludzie wyczuwają, że zbliża się Wielkie Wydarzenie, Big Bada Boom, lokalne BP, globalne BM i tak dalej – Wielkie Wydarzenia są różnego rodzaju i różne. Więcej na ten temat w materiale Mały prezent noworoczny dla społeczności TheBigTheOne od Redaktora.

I tak, dzisiaj gcpdot wyświetla następujący obraz:

Zdarza się to niezwykle rzadko, ostatni raz czujniki świeciły na czerwono przez okres ponad 24 godzin dopiero pod koniec grudnia ubiegłego roku, co skłoniło nas do ostrzeżenia czytelników o zbliżającym się czymś. Dziś, jak wiemy, w tym momencie nad światem groziła pandemia. Ale co teraz zbliża się na planecie?

Oświeceni ludzie zakładają przede wszystkim jakieś „ostre wydarzenie” – jakiś akt terroryzmu, uderzenie asteroidy, katastrofę spowodowaną przez człowieka lub początek wojny. Chociaż jest też możliwe, że zbliżający się kryzys będzie niejako powolny i stopniowy. Oznacza to, że teraz szefowie siedzący za kulisami po prostu szlifują plany i sprawdzają zegary, a zobaczymy wszystko, a także pandemię – dopiero po upływie tygodni.

Pojawia się też idea, że ​​jakiś plusk zbiorowej nieświadomości jest w jakiś sposób związany z wyborami w Stanach Zjednoczonych, ale jest to mało prawdopodobne. W Ameryce jest 300 milionów ludzi, a gdzieś około trzech miliardów uderza w klawisze w tym samym czasie, a około 5% Amerykanów zaniepokojonych wyborami nie ma większego wpływu na sytuację. Tak, i to trochę daleko od wyborów – dopiero 3 listopada cała planeta nie będzie spać w nocy.

Dlatego trzeba pomyśleć, że zbliża się jakiś krótkoterminowy DOOM. Oznacza to, że gdzieś coś ucieka w promieniu 24 godzin lub trochę więcej. Ale gdzie i co?

Jak dotąd wszystko wydaje się być w porządku z meteorytami:

Na Słońcu też nie ma klęsk żywiołowych. Sejsmogramy USGS nie pokazują żadnych dzwonów wewnątrz Ziemi. Na znajomego Schumanna , zbyt, wszystko wydaje się normalne. Jedyną rzeczą, która jest nieco myląca, jest to, że rozbłyski gamma zaczęły się ponownie, które nie są już nawet rozbłyskami, ale pewnego rodzaju plateau:

Dlatego istnieje możliwość, że coś przyleci albo spod Ziemi, albo z kosmosu, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: