DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Silny tajfun uderza w Wietnam, co najmniej 2 zabitych, 26 zaginionych…”

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote

HANOI, Wietnam (AP) – Typhoon Molave ​​uderzył w Wietnam z niszczycielską siłą w środę, powodując co najmniej dwie ofiary śmiertelne i zatopienie dwóch łodzi rybackich z 26 załogą w czasie, który, jak się obawiano, był najpotężniejszą burzą, jaka nawiedziła ten kraj od 20 lat.

Wiatry dochodzące do 150 kilometrów (93 mil) na godzinę zabiły człowieka, strącając go z dachu, gdy próbował go wzmocnić w południowo-środkowej prowincji Quang Ngai. Według oficjalnej wietnamskiej agencji informacyjnej, inny mężczyzna został przygwożdżony przez zwalone drzewo w nadmorskiej prowincji.

Według państwowej sieci VTV marynarka wojenna wypuściła dwie łodzie ratownicze w celu poszukiwania 26 rybaków w pobliżu prowincji Binh Dinh. Nie było od razu jasne, czy ktoś został uratowany na wzburzonych wodach.

Nagrania telewizyjne pokazały, jak wściekły wiatr szumi dachy i przewraca drzewa w Quang Ngai. W pobliskiej nadmorskiej prowincji Phu Yen kluczowe drogi były zaśmiecone zwalonymi słupami elektrycznymi, drzewami i billboardami, a wiatr zrywał dachy z wielu domów i zniszczonych farm rybnych.

Co najmniej 40 000 osób zostało ewakuowanych do schronisk położonych dalej w głębi lądu od nadmorskich wiosek.

VTV pokazało wysiedlonych wieśniaków skulonych w klasach, które zostały przekształcone w centrum ewakuacyjne, gdzie spędzili noc.

Władze prowincji zamknęły biura, fabryki i szkoły oraz poprosiły ludzi o pozostanie w pomieszczeniach, aby zapobiec ofiarom. Wietnam nadal dochodzi do siebie po poważnych powodziach i osuwiskach, w których zginęło 136 osób, a dziesiątki zaginęły w trzech prowincjach.

Co najmniej pięć lotnisk zostało zamkniętych w miarę zbliżania się tajfunu, a ponad 200 lotów zostało odwołanych. Połączenia kolejowe zostały również zawieszone w środę i zostaną wznowione, gdy pogoda się poprawi, podała sieć VTV.

Tajfun spowodował śmierć co najmniej dziewięciu osób na Filipinach, zanim dmuchnął w kierunku Wietnamu. Większość tysięcy, którzy schronili się podczas burzy, wróciła do domów, pozostawiając tych, których domy zostały zniszczone, pozostając w obozach ewakuacyjnych.

zrodlo:apnews

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: