DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak używać olejków eterycznych?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Olejki eteryczne można stosować na trzy sposoby:

 

  • Aromaterapia-Inhalację olejkami można zrobić przy pomocy inhalatora jeśli nie posiadamy w domu odpowiedniego sprzętu możemy także użyć starego sposobu czyli: w garnku zagotować wodę dolać olejku eterycznego(odpowiednią ilość,zawsze czytajmy dokładnie instrukcję, przykryć głowę ręcznikiem i powoli oddychać. Osoby którym doskwiera bezsenność czy bóle głowy śmiało mogą przed snem umieścić jedną-dwie krople odpowiedniego olejku na poduszce. Terapię zapachem można przeprowadzić też wkrapiając odrobinę olejku do kominka aromaterapeutycznego, do naczynia z ciepłą wodą lub na chusteczkę, którą przykładamy do nosa.
  • Miejscowo na skórę-Drugim sposobem stosowania olejków eterycznych jest wcieranie ich bezpośrednio w skórę. Cząsteczki eteryczne poprzez pory na skórze dostają się do krwiobiegu (już po około 30 sekundach). Najczęściej olejkami naciera się dłonie, stopy, małżowiny uszne oraz okolice karku, ale są bardzo często także wykorzystywane do masażu całego ciała.

Uwaga!!!! Niektóre z dostępnych na rynku olejków mogą być silne i wiele z nich podrażnia skórę, dlatego przed użyciem olejku eterycznego trzeba go odpowiednio rozcieńczyć z olejkiem bazowym. Są to na przykład : olejki roślinne, np. kokosowy oraz oliwa z oliwek. Proporcje najczęściej stosowane to 1 kropla olejku eterycznego do 6 kropli oleju bazowego.

  • Doustnie-W zależności od dolegliwości kilka kropli olejku można zakropić pod język, można płukać usta wodą z odrobiną olejku lub rozcieńczyć go dowolnym płynem i wypić.

Opisy metod stosowania i przepisy, jak używać poszczególne olejki umieszczane są na opakowaniach.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: