DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Kaja Godek: W związku z falą agresji nie przebywam w swoim mieszkaniu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W związku z narastającą falą agresji nie przebywam w mieszkaniu przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie – ani ja, ani nikt z mojej rodziny – poinformowała w środę inicjatorka projektu „Zatrzymaj Aborcję” Kaja Godek. We wtorek aktywistka zawiadomiła policję o groźbach i poprosiła o ochronę.

W związku z narastającą falą agresji informuję, że nie przebywam w mieszkaniu przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie – ani ja, ani nikt z mojej rodziny. Nie będę tam także przebywała w najbliższym czasie. Furia aborcjonistów pokazuje, że nie mają żadnych argumentów, dlatego posługują się terrorem. Każde poczęte dziecko ma prawo do życia. KON-STY-TU-CJA! – napisała w środę na swoim profilu na Facebooku Kaja Urszula Godek.

We wtorek aktywistka pro-life poinformowała na FB, że złożyła na policji „zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wniosek o ochronę osobistą w trybie pomocy dla świadka i pokrzywdzonego”. Opublikowała również zdjęcia z okolic swojego osiedla, pokazujące takie napisy jak „Godek zabija kobiety” oraz wulgarne wyzwiska pod jej adresem.

W zeszłym tygodniu, gdy Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok ws. aborcji embriopatologicznej, zgromadzeni przed Trybunałem działacze pro-life bili brawa i krzyczeli: „Dziękujemy” oraz „Polska staje po stronie życia”. Część z nich podeszła wtedy do obecnej tam Kai Godek, wzięła ją na ręce i zaczęła podrzucać.

Mamy potwierdzenie tego, że selekcja i zabijanie dzieci podejrzanych o wady genetyczne lub chorobę jest niezgodne z polską konstytucją – mówiła później dziennikarzom Godek. Jak stwierdziła, „uznano prawo do życia, bo to prawo do życia jest i wynika z prawa naturalnego”. Dodała, że teraz „to prawo uznano w stosunku do dzieci, które do tej pory były uważane za gorsze”.

Godek podziękowała wszystkim, którzy podpisywali się i zbierali podpisy w tej sprawie. Dzisiaj Polska jest przykładem dla Europy, jest przykładem dla świata. Nie tkwimy w konieczności dziejowej, która by nakazywała marsz w lewo i stopniowe zwiększanie dostępności mordowania ludzi. Nie tkwimy w takim determinizmie. Jest możliwa ochrona życia, jest możliwe regularne działanie pro-life, które przynosi efekty – powiedziała inicjatorka projektu „Zatrzymaj Aborcję” i fundatorka Fundacji „Życie i Rodzina”.

We wtorek Warszawski Strajk Kobiet opublikował na jednym z portali społecznościowych nie tylko jej adres i numery telefonów. Podano też dane osobowe m.in. do sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz, posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego i prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza.

Wielotysięczne protesty przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego trwają od czwartku, gdy TK uznał za niezgodny z konstytucją przepis zezwalający – na mocy ustawy z 1993 r. – na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: