DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Głodził i wykorzystywał seksualnie ofiary. Założyciel sekty skazany na 120 lat więzienia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Keith Raniere, założyciel NXIVM, organizacji marketingowej, a zarazem sekty, został skazany przez nowojorski sąd na 120 lat więzienia m.in. za napaści i wykorzystywanie seksualne kobiet i dziewcząt, handel dziećmi, prowadzenie działalności przestępczej i wymuszenia.

Keith Raniere założył organizację NHIVM jako firmę promującą samodoskonalenie oraz rozwój osobisty. Organizował bardzo kosztowne szkolenia, w których udział brały również gwiazdy filmowe i celebryci.

Firma stała się przykrywką dla działalności przestępczej, polegającej na wymuszaniu seksu, również za pomocą szantażu, namawianiu do nierządu, stosowaniu przemocy w sposób – jak to określił sąd – „nieprzejednanie okrutny” i „szczególnie skandaliczny”, zwłaszcza wobec dziewcząt i młodych kobiet.

Raniere m.in. uprawiał seks z 15-letnią dziewczynką i przez dwa lata więził oraz wykorzystywał inną nastolatkę. Głodził ofiary, zmuszał do niewolniczej pracy i oznakowywał swymi inicjałami.

Ogłaszając wyrok, sędzia okręgowy Nicholas Garaufis powiedział, że na wysokość kary wpłynęło niezwykłe okrucieństwo Raniere’a oraz brak jakiejkolwiek skruchy oskarżonego.

Sam Raniere oświadczył w sądzie: Wierzę, że jestem niewinny tych zarzutów (…). To prawda, że nie okazuję skruchy za przestępstwa, o których mniemam, że ich wcale nie popełniłem.

Firma-sekta NXIVM stała się tematem dwóch seriali dokumentalnych „The Vow” i „Seduced: Inside the NXIVM Cult”.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: