DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  DYKTATOR JAROSŁAW KACZYŃSKI POSZEDŁ DROGĄ JARUZELSKIEGO. SUROWE KARY DLA PROTESTUJĄCYCH ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarosław Kaczyński wyjaśnił Polakom, na czym polega PIS-wska „demokracja”. Według dyktatora PIS to państwo, a państwo to PIS. Każdy, kto nie jest za PIS-em, jest wrogiem państwa i każdy, kto podniesie ręke na PIS, to władza mu tę rękę odrąbie.

Prezes PiS powiedział także, że „wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji jest zgodny z konstytucją i w świetle konstytucji innego wyroku być nie mogło”. Stwierdził też, że ci, którzy wzywają do protestów i w nich uczestniczą „sprowadzają niebezpieczeństwo powszechne, dopuszczają się poważnego przestępstwa”.

Wzywam wszystkich członków PiS i wszystkich, którzy nas wspierają, do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że protesty przebiegają w szczególnej sytuacji. – Mamy ciężkie stadium epidemii covida, mamy stan, w którym wszelkiego rodzaju zgromadzenia powyżej 5 osób są zakazane, mamy stan, w którym te demonstracje będą z całą pewnością kosztowały życie wielu ludzi – stwierdził.

– Ci, którzy do nich wzywają i w nich uczestniczą sprowadzają niebezpieczeństwo powszechne, dopuszczają się poważnego przestępstwa – powiedział Kaczyński.

Jak dodał, władze mają nie tylko prawo, ale i obowiązek przeciwstawiania się tego typu wydarzeniom.

Prezes PiS apeluje: Obrońmy Polskę

– Mamy całkowitą rację, jeśli chodzi o kwestie prawne. Tego wyroku (Trybunału Konstytucyjnego) nie można zmienić w trakcie obowiązywania obecnej konstytucji. Nie można tym bardziej uchwalić ustawy, który by dopuszczała „aborcję na życzenie”, a takie jest żądanie skrajnej Lewicy, sformułowane dzisiaj w Sejmie wśród okrzyków „Wojna, wojna!” – podkreślił Kaczyński.

Jego zdaniem, „dziś jest czas, w którym musimy umieć powiedzieć „nie” temu wszystkiemu, co może nas zniszczyć, ale to zależy od nas, państwa, jego aparatu, ale przede wszystkim zależy od nas, od naszej determinacji, odwagi”.

– Obrońmy Polskę – zaapelował prezes PiS.

Warto przypomnieć przemówienie w dniu wprowadzenia Stanu Wojennego przez dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego.

video:
plportal.pl
10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “  DYKTATOR JAROSŁAW KACZYŃSKI POSZEDŁ DROGĄ JARUZELSKIEGO. SUROWE KARY DLA PROTESTUJĄCYCH ☀Autor Gabi☀

 1. Dali nam przez setki lat spokój.
  Dali nam poczucie wolności, konstytucji której nie mamy.
  Dali nam Polską ziemię by na niej „nas wchodowano jak stado baranów które pójdzie narzeź”, po to by zebrać „plony, to co na tej ziemi zostało zbudowane”.
  „Oni mają nas gdzieś. Naszą Polskę, Konstytucję, i nas. Liczy się dla nich kasa i nic po za tym”

  1. A teraz, to kogo zgrywasz?
   Co oznacza: „Dali nam Polska ziemie, by na niej „nas wychodowano jak stado baranow, ktore pojdzie na rzez”…(….)…:????…

   A kto nam „dal Polska ziemie???”… Polska ziemia byla nasza i bedzie, a w tym przypadku nie chodzi o „kase”, bo kase to zydzi maja pod sam sufit…
   Szkoda ze nie napisales, ze zydom chodzi o „bezpieczne ladowisko” na wypadek likwidacji i-sra-hell’a…i jeszcze pare powodow przy okazji…

   ========================
   jasiek z toronto

 2. „– Mamy całkowitą rację, jeśli chodzi o kwestie prawne. Tego wyroku (Trybunału Konstytucyjnego) nie można zmienić w trakcie obowiązywania obecnej konstytucji. Nie można tym bardziej uchwalić ustawy, który by dopuszczała „aborcję na życzenie”, a takie jest żądanie skrajnej Lewicy, sformułowane dzisiaj w Sejmie wśród okrzyków „Wojna, wojna!” – podkreślił Kaczyński.”
  yyy ,czyli co panie kaczka ,skoro nie można uchwalić jakiejś ustawy to z jakiej racji uchwaliliście ustawę covidową ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: