DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Większość lekarzy i wojsko może otrzymać szczepionkę przed katolickimi świętami Bożego Narodzenia. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Wielkiej Brytanii opracowywane są obecnie zaktualizowane plany szczepień przeciwko koronawirusowi, ponieważ rząd stara się przyspieszyć harmonogram masowego wprowadzenia szczepionki. Jako pierwsi zaszczepieni zostaną pracownicy Państwowej Służby Zdrowia, którzy znajdują się na pierwszej linii walki z pandemią. Oczekuje się, że otrzymają szczepionkę w ciągu kilku tygodni.

E-mail wysłany przez dyrektora NHS Trust do jego personelu, widziany w niedzielę przez The Mail, pokazuje, że służba zdrowia przygotowuje się do krajowego programu szczepień przed Bożym Narodzeniem.

Ponadto, zgodnie z informacjami zawartymi w tym liście, rząd wprowadził nowe ustawy, które pozwolą Wielkiej Brytanii ominąć proces zatwierdzania szczepionek w UE, jeśli bezpieczna i skuteczna szczepionka będzie gotowa przed zakończeniem przejścia po Brexicie 31 grudnia.

Posunięcie rządu budzi optymizm, że przełomowa szczepionka wkrótce pozwoli Borisowi Johnsonowi złagodzić ograniczenia społeczne, które nękają kraj od marca. W notatce do pracowników opublikowanej na początku tego miesiąca Glen Burleigh, dyrektor wykonawczy George Eliot NHS Trust w Warwickshire, napisał:

„Nasza fundacja, wraz z krajowymi organizacjami NHS, miała być gotowa do rozpoczęcia programu szczepień dla personelu Covid-19 na początku grudnia. Według najnowszych danych szczepionka na koronawirusa powinna być dostępna w tym roku, a personel NHS zostanie zaszczepiony przed świętami Bożego Narodzenia.

Burleigh dodał, że oczekuje się, że szczepionka zostanie podana w dwóch zastrzykach w odstępie 28 dni i wezwał swoich kolegów, aby zaszczepili się przeciwko grypie do końca listopada, aby mogli zakwalifikować się do szczepionki Covid-19.

Diane Wake, dyrektor generalny Dudley Group NHS Trust, powiedziała na ostatnim posiedzeniu zarządu szpitala: „Mam nadzieję, że szczepionka Covid-19 będzie dostępna dla pracowników służby zdrowia w grudniu. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale mam nadzieję, że mogę zaoferować naszym pracownikom szczepionkę Covid-19 ”.

Pomimo ciągłej krytyki, Hancock (brytyjski sekretarz zdrowia) przeforsował nowe przepisy, aby odmówić Europejskiej Agencji Leków prawa do zatwierdzenia szczepionki, jeśli będzie gotowa do końca grudnia. W takim przypadku Wielka Brytania, nie patrząc wstecz na UE, będzie mogła zacząć z niej korzystać i przyspieszyć jej produkcję.

Rzecznik ministerstwa zdrowia powiedział The Mail:  „Chociaż nadal uważamy, że szczepionka będzie gotowa na początku przyszłego roku, Matt (Hancock) chce mieć całkowitą swobodę – tylko wtedy sprawy potoczą się szybciej”.

Urzędnik dodał, że zgodnie ze zmianami w przepisach dotyczących leków dla ludzi z 2012 r., Które weszły w życie 16 października, Wielka Brytania „nie będzie już musiała przestrzegać przepisów UE, jeśli szczepionka zostanie opracowana do 2021 r. I istnieją mocne dowody na poparcie tego. bezpieczeństwo, wysoka jakość i wydajność ”.

99,9% naszych czytelników nie mieszka w Wielkiej Brytanii, podobnie jak około 95% odwiedzających fora anglojęzyczne, jednak wiadomości na tych forach są dyskutowane ze straszną siłą. Jakoś tak się złożyło, że Wielka Brytania jest głównym twórcą trendów w walce z pandemiami i kiedy zaczynają tam walczyć o koronę, walczą także w innych miejscach. Dlatego można by pomyśleć, że:

a) Powszechne szczepienia rozpoczną się na świecie gdzieś na początku grudnia.

b) Lekarze i funkcjonariusze organów ścigania zostaną zaszczepieni jako pierwsi.

c) Wojsko pomoże rozprowadzić szczepionkę.

Śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: