DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SZPITAL na NARODOWYM to taka sama ŚCIEMA jak szpital na EXPO w Londynie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Witajcie! Tym razem filmik przedstawiający moje przemyślenia odnośnie tego co będzie się odbywać na stadionie narodowym w Warszawie

Czy faktycznie będzie tam tymczasowy szpital polowy czy może jednak jest to propagnda w celu podtrzymywania strachu plndemii. Ponadto pokazuje jak sytuacja wyglądała w Londyńskim Expo, gdzie zasada działania była taka sama.

NHS Nightingale zostało otwarte przez Jego Królewską Wysokość Księcia Karola w ExCeL London

03 kwietnia 2020

NHS Nightingale oficjalnie otwiera się podczas wyjątkowej ceremonii w ExCeL London

Pierwszy szpital NHS Nightingale w ExCeL London został oficjalnie otwarty przez Jej Wysokiego Szczebla Księcia Karola.

Nowy szpital, założony niecałe dwa tygodnie, będzie dostępny, gdy tylko pacjenci w całym Londynie i południowej Anglii będą tego potrzebować.

Słowiki są częścią ogólnokrajowych wysiłków mających na celu reakcję na największą od ponad wieku globalną sytuację zdrowotną.

Środki te oznaczają, że szpitale nadal mają zdolność radzenia sobie z koronawirusem, a Słowiki są gotowe, jeśli lokalne usługi będą ich potrzebować.

Sir Simon Stevens, dyrektor naczelny NHS, powiedział : „To nic niezwykłego, że ten nowy szpital w Londynie powstał od zera w mniej niż dwa tygodnie. NHS, współpracując z wojskiem, zrobiło to w ciągu kilku dni, co zwykle zajmuje lata. Teraz przygotowujemy się do powtórzenia tego wyczynu w kolejnych czterech ośrodkach w całym kraju, aby zwiększyć wydajność obecnych szpitali NHS.

„Dajemy zielone światło tym dodatkowym witrynom, mając nadzieję, że mogą nie być potrzebne, ale przygotowujemy się na wypadek, gdyby były. Ale będzie to częściowo zależeć od ciągłego wsparcia publicznego dla środków mających na celu zmniejszenie wzrostu wskaźnika infekcji poprzez pozostawanie w domu, aby oszczędzać zyje.”

Jeremy Rees, dyrektor generalny ExCeL London, powiedział : „Nasz kraj stoi w obliczu największej narodowej sytuacji kryzysowej od pokolenia i myślimy o osobach, których to dotyczy. Jesteśmy niezwykle dumni z NHS oraz z niezwykłej i nieubłaganej roli, jaką w tej chwili pełnią. Jako część Abu Dhabi National Exhibition Company (ADNEC), zespół ExCeL ma zaszczyt odegrać swoją rolę, współpracując z rządem, aby wspierać rosnące zapotrzebowanie na łóżka szpitalne i ratować życie. Wszyscy pracujący w NHS Nightingale mają nasze pełne wsparcie i życzymy im wszystkiego najlepszego ”.

Dr Allan McGlellan, dyrektor medyczny NHS Nightingale, powiedział : „Jestem bardzo dumny , że mogłem być częścią tego niezwykłego osiągnięcia i mojego zespołu i jesteśmy gotowi opiekować się ludźmi, którzy nas potrzebują. NHS stoi przed największym wyzwaniem w swojej historii, ale zakładając tę ​​nową placówkę, możemy współpracować z najbardziej dotkniętą chorobą częścią kraju, wspierać personel innych szpitali w stolicy i zapewnić, że osoby, które potrzebują intensywnej terapii, mogą ją otrzymać.

„Jesteśmy dziś gotowi zrobić to, czego od nas wymaga, ale mam nadzieję, że nie jesteśmy potrzebni, ponieważ jeśli wszyscy podejmiemy rozsądne kroki w celu ograniczenia przenoszenia tego wirusa, mniej osób będzie potrzebowało opieki, a presja na moich ciężko pracujących kolegów zmniejszy . ”

Sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział : „Naród stoi w obliczu bezprecedensowej globalnej sytuacji kryzysowej i podejmujemy wyjątkowe środki, aby zapewnić NHS wszystko, czego potrzebuje, aby stawić czoła temu wirusowi. NHS i wojsko osiągnęły coś niezwykłego w utworzeniu NHS Nightingale w Londynie w ciągu zaledwie kilku dni. Świadectwem ich ciężkiej pracy i poświęcenia jest to, że w całym kraju zostaną uruchomione dodatkowe cztery szpitale. Wszyscy musimy odegrać swoją rolę, aby pomóc naszym bohaterom na pierwszej linii opieki zdrowotnej i społecznej i wzywam wszystkich do pozostania w domu, ochrony NHS i ratowania życia excel.london/.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: