DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: „Jak umiera zachodnia cywilizacja. Szokujące fakty”. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Syjonistyczna władza światowa

Zapraszam do filmiku „Jak umiera zachodnia cywilizacja. Szokujące fakty”.

Opowiada o rządach syjonistycznych, które przejęły władzę nad:

  • ekonomią,
  • mediami,
  • polityką.

Ekonomia, czyli system Rezerwy Federalnej – FED

System finansowo-kredytowy jest ich podstawową i największą bronią zdobywania władzy na świecie.  W filmie mamy kluczowe wypowiedzi byłych prezesów FED: Alana Greenspana i Ben Shalom Bernanke. Mówią wprost do kamery o FED, który jest poza jakąkolwiek kontrolą państwa i społeczeństwa. Bernanke stwierdza, że rynkiem finansowym rządzą korporacje bankowo-finansowe.

Jak w tym wszystkim funkcjonuje polska gospodarka?

W 100% uzależniona jest od systemu żydowskich rodzin bankowych.

Media

Przejęcie kontroli nad mediami było ważnym, strategicznym posunięciem syjonistów.

W Polsce o kontrole nad mediami zdecydowały władze komunistyczne jeszcze przed 1990 rokiem. Już po stanie wojennym rozluźniono politykę gospodarczą.

Ludzie służb zamienili mundury na garnitury. W słynnej aferze FOZZ, miliardy dolarów wyciekło za granicę i powróciło w formie inwestycji. Wtedy wykupiono kluczowe gałęzie rynku, w tym media. Właściciele zmieniali się wiele razy, ale propaganda medialna cały czas tkwi w jednym nurcie politycznym.

Kłamliwa propaganda medialna działa perfekcyjnie zarówno w USA, jak i w Polsce. Pod tym względem te dwa rynki się nie różnią.

Polityka

Nie tylko w USA rządzą osoby pochodzenia żydowskiego. W Polsce wiele grup patriotycznych oskarża Jarosława Kaczyńskiego o pochodzenie żydowskie.

Czy jest coś złego w żydowskim pochodzeniu?

Nie, jeżeli dana osoba pracuje na rzecz Polski. Wtedy jej pochodzenie jest nieistotne.

Najważniejszą sprawą jest odrzucić z polityki te osoby, które są agentami rodzin bankowych i judaizmu żydowskiego. To one są odpowiedzialne za kolonizację Polski. One będą skutecznym hamulcem wszelkich mądrych inicjatyw.

Link do filmu https://gloria.tv/post/jAz3ADeP8HZL4mpDuK2QYqxKg

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: