DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PROF. ANDRZEJ HORBAN: NASZ SYSTEM JEST POLICZONY DO 30 TYSIĘCY CHORYCH ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Mamy nadzieję, że podjęte środki mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianie się epidemii zadziałają – powiedział w programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News prof. Andrzej Horban, przewodniczący grupy rządowych doradców epidemiologicznych. ​- Nasz system jest policzony do 30 tysięcy chorych – dodał.

– Nasz system jest policzony na kilkanaście tysięcy chorych, do 30 tysięcy. Ci chorzy będą „załatwiani” w taki sposób, jak być powinni, tzn. otrzymają pomoc medyczną zgodnie z zasadami sztuki – zapewniał prof. Horban.

Pytany o poniedziałkowe dane mówiące o mniejszej liczbie nowych zakażeń przyznał, że nie można jeszcze wyciągać żadnych wniosków. – Z reguły w poniedziałek jest mniej nowo zdiagnozowanych, niż w ciągu tygodnia, bo taki jest cykl pracy laboratoriów – wyjaśniał. – Ważne, że nie jest 15-20 tys., mamy światełko w tunelu – zauważył.

Będzie drugi lockdown?

Prof. Horban podkreślił, że rząd chciałby uniknąć lockdownu. – Jest takie ryzyko, ale trudno to sobie teraz wyobrazić – przyznał.

– (…) Celem tzw. lockdownu jest po pierwsze utrzymanie epidemii na takim poziomie, żeby były dostępne łóżka szpitalne dla osób, które muszą być hospitalizowane. Drugim celem jest ochrona osób, które chorują w sposób ciężki. Wszyscy wiemy, że dotyczy to osób starszych – granicą arbitralną jest 70 lat, ale również ludzie relatywnie młodzi, czyli 50-60-letni. Widzimy to w szpitalach – chorują ludzie relatywnie młodzi, bez dużych obciążeń, dlatego, że ta grupa też zaczyna być zarażana – tłumaczył profesor.

Zakażenia w trakcie protestów

Horban był pytany także o ryzyko zakażeń w trakcie trwających od kilku dni protestów. Przyznał, że jest ono wysokie. – Apelowałbym do wszystkich o odrobinę rozsądku, cofnięcie się krok do tyłu i zaczęcie normalnego dialogu, a nie ryzykowanie załamania całego systemu ochrony zdrowia – powiedział.

Jak mówił „wydaje się, że przyczyną wzrostu zachorowań, który widzimy od połowy października, jest powrót studentów na uczelnie”.

Polsat News
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: