DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński uciekał przed rozwścieczonym tłumem ☀Autor Gabi☀

9.67 avg. rating (94% score) - 3 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kaczyński uciekał przed rozwścieczonym tłumem
Miejsce pobytu Jarosława Kaczyńskiego ma być objęte całkowitą tajemnicą. Strach prezesa PiS przed tłumem jest bowiem ogromny. Skala wydarzeń w czwartek całkowicie go zaskoczyła, dlatego musiał uciekać ze swojej willi na Żoliborzu. Jest też możliwe, że w policji polecą głowy, posiłki były bowiem ściągane na ostatnią chwilę i do końca nie było pewne czy wystarczą.
Prawdziwy problem pojawił się jednak wczoraj. Protesty w całej Polsce przybrały niespodziewany charakter i miały masową skalę. Media nie informowały dokładnie o ilości uczestników, ale sam warszawski protest mógł zgromadzić w kulminacyjnym momencie ponad 100 tysięcy osób. Kolumna protestujących rozciągnięta była na kilka kilometrów a nie wszyscy poruszali się jedną ulicą.
W sztabie na Nowogrodzkiej i w KPRM gorączkowo opracowywano strategię komunikacyjną. Postanowiono nie nagłaśniać protestów w rządowych mediach, wszystkie relacje mają umniejszać liczbę uczestników. Uczestnicy wczorajszego marszu ze zdziwieniem czytali o tym, że były ich setki. W rzeczywistości były to dziesiątki tysięcy w samej stolicy.
Strach Kaczyńskiego przed tymi wydarzeniami jest najlepszym dowodem, że doskonale zdaje sobie on sprawę z tego, co zrobił i rozumie konsekwencje. To może mieć niebagatelne znaczenie podczas przyszłego procesu karnego. Bo Kaczyński na skutek knowań Ziobry ponosi dzisiaj pełną konstytucyjną odpowiedzialność za sytuację w kraju. Ma pecha, bo bezpośrednio nadzoruje… bezpieczeństwo. Gdy na ulicy poleje się krew, to on pierwszy trafi pod sąd.
Wczoraj Kaczyński był przewożony w ogromnej obstawie z miejsca na miejsce w obawie przed tłumem. Dzisiaj od 11:00 na Nowogrodzkiej w Warszawie trwa kolejny protest. Przyjdzie taki dzień, że miejsc na ucieczkę może zabraknąć.
wieści.24
9.67 avg. rating (94% score) - 3 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: