DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Zatrzymany w Polsce Libańczyk deportowany. Miał wspierać Państwo Islamskie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zatrzymany w kwietniu w Polsce, na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Libańczyk podejrzewany o wspieranie Państwa Islamskiego został deportowany do Libii – poinformował PAP rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

Żaryn powiedział PAP, że Libańczyka deportowano w połowie października. 61-letni mężczyzna został zatrzymany w połowie kwietnia 2020 r. przez Straż Graniczną, w związku z decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji, wydaną na wniosek szefa ABW.

Decyzja deportacyjna zobowiązywała go do powrotu do kraju pochodzenia oraz ustanowiła pięcioletni zakazu wjazdu na terytorium RP i innych państw obszaru Schengen – wyjaśnił.

Rzecznik podał, że na podstawie materiałów zgromadzonych przez ABW ustalono, że mężczyzna planował zorganizowanie na terenie RP i innych krajów Unii Europejskiej siatki mającej organizować i przeprowadzać zamachy terrorystyczne w państwach Europy Zachodniej.

Przez cały okres pobytu w Polsce, do chwili zatrzymania, Libańczyk był w stałym kontakcie ze strukturami Państwa Islamskiego, wykorzystując internetowe środki łączności – powiedział PAP Żaryn.

Deportowany miał też komunikować się z osobami powiązanymi z tą organizacją, przebywającymi na terenie państw UE i wspierać finansowo członków Państwa Islamskiego pozostających w Syrii – wynika z ustaleń ABW.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: