DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Thomas Oppermann nie żyje. Czołowy niemiecki polityk zmarł tuż przed występem w telewizji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie żyje Thomas Oppermann, wiceprzewodniczący Bundestagu i wieloletni polityk Socjaldemokratycznej Partii Niemiec. Zasłabł nagle w trakcie przygotowań do występu w programie telewizyjnym. Zmarł w niedzielę w szpitalu. Miał 66 lat.

Jak podaje „Deutsche Welle”, Oppermann przygotowywał się do występu w programie telewizji ZDS „Berlin direkt”. Tuż jednak przed emisją zasłabł i został przewieziony do szpitala w rodzinnej Getyndze, gdzie zmarł. Przyczyny jego śmierci nie są jasne.

Oppermann był członkiem SPD od lat 80. Działał głównie w Dolnej Saksonii, gdzie był m.in. landowym parlamentarzystą i ministrem nauki. W 2005 roku został posłem do Bundestagu. Czterokrotnie zdobywał mandat w okręgu w Getyndze. Był szefem klubu parlamentarnego SPD, a od 2017 roku pełnił funkcję wiceprzewodniczącego parlamentu.

Jeszcze w sierpniu Oppermann mówił, że jego marzeniem jest, by zostać federalnym ministrem spraw wewnętrznych. Zależało mu na realizowaniu postępowej, ale kontrolowanej polityki migracyjnej w kraju. Jednocześnie zapowiadał, że zamierza wycofać się z polityki – zapowiadał, że nie wystartuje w kolejnych wyborach do Bundestagu.

Wiadomość o nagłej śmierci mojego kolegi i towarzysza partyjnego Thomasa Oppermanna napełniła mnie ogromnym smutkiem. Swoim zaangażowaniem i rozwagą Oppermann zasłużył się dla naszego kraju i dla socjaldemokracji. Myślami jestem z jego rodziną – napisał minister pracy i polityk SPD Hubertus Heil.

Wicekanclerz Olaf Scholz napisał, że Niemcy straciły „doświadczonego polityka”. My wszyscy straciliśmy przyjaciela – jesteśmy pogrążeni w smutku – podkreślił.

Thomas Oppermann miał czworo dzieci. Dwie córki z pierwszego małżeństwa oraz syna i córkę w związku z obecną partnerką.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: