NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Michał Dworczyk bez kwarantanny po spotkaniu z zakażonym koronawirusem prezydentem

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk nie został skierowany na kwarantannę, mimo że w piątek spotkał się z prezydentem. Razem wizytowali powstający na Stadionie Narodowym szpital tymczasowy. W sobotę okazało się, że Andrzej Duda ma koronawirusa.

„Zostało przeprowadzone przez sanepid dochodzenie epidemiologiczne, wszyscy, którzy mieli kontakt z prezydentem zostali przepytani i w wyniku tego dochodzenia w sobotę wieczorem otrzymaliśmy informację, że nie zostaniemy objęci kwarantanną” – powiedział gość Porannej rozmowy w RMF FM.

Dziennikarz RMF FM Robert Mazurek przypomniał, że 99 proc. Polaków po kontakcie z osobą zarażoną kierowanych jest na kwarantannę i bez pytań sanepidu o przebieg spotkania, okoliczności i zabezpieczenia. Minister Dworczyk jednak z nim się nie zgodził.

„Każdy kto zostaje objęty kwarantanną ma przeprowadzany wywiad. O tym mówią przepisy” – mówił. Przyznał też, że „od jakiegoś czasu” najbliżsi współpracownicy premiera Mateusza Morawieckiego, oraz funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, mają codziennie wykonywane testy antygenowe. „Ja w tej wąskiej grupie jestem” – dodał.

Dworczyk o szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym: W piątek ma być gotowy na przyjęcie pierwszych pacjentów

„Mamy nadzieję, że w najbliższą środę zakończą się wszystkie prace związane z oddaniem I etapu, czyli 300 łóżek do terapii tlenowej, w tym kilkunastu łóżek OIOM-owych. W czwartek wejdą zespoły pracowników medycznych” – tak przebieg prac w powstającym na Stadionie Narodowym szpitalu tymczasowym opisuje Michał Dworczyk z kancelarii premiera. Dodał, że po szkoleniu personelu w piątek po południu szpital ma mieć gotowość do przyjęcia pacjentów.

„Takie są założenia, ale trzeba powiedzieć, że tego rodzaju projekt jest realizowany po raz pierwszy w historii Polski i w związku z tym natykamy się na różnego rodzaju niespodzianki i wyzwania. Zawsze jest możliwość jakiegoś opóźnienia” – zastrzegł gość Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM. „Taki jest plan” – dodał.

Michał Dworczyk dodał, że szpitale tymczasowe, które zgodnie z zapowiedzią rządu mają powstać w każdym mieście wojewódzkim, będą gotowe w listopadzie.

PiS a ustawa aborcyjna

Czy Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało zmieniać ustawę aborcyjną po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja w związku z wadą płodu jest niekonstytucyjna?

Takie pytanie także padło w Porannej rozmowie w RMF FM w związku z ogólnopolskimi protestami dziesiątek tysięcy osób.

„W tej chwili nie ma żadnych prac nad zmianą legislacyjną, ale nie wolno lekceważyć żadnych głosów” – odpowiedział szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

Dworczyk: To, co się dzieje od kilku dni na ulicach Warszawy, jest absolutnie niedopuszczalne

„To, co się dzieje od kilku dni na ulicach Warszawy jest absolutnie niedopuszczalne” – stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Michał Dworczyk. W ocenie szefa KPRM podczas demonstracji przeciw wyrokowi TK ws. aborcji łamane jest prawo.

„Trzeba powiedzieć o zagrożeniu epidemiologicznym, które stwarzają duże zgromadzenia, o łamaniu przepisów, które zostały wprowadzone w związku z pandemią – przepisów dotyczących liczby osób, które mogą się gromadzić w jednym miejscu. Ale też absolutnie nie może być zgody na jakąkolwiek przemoc wobec kogokolwiek” – powiedział.

Ostro skrytykował ataki na funkcjonariuszy policji zabezpieczającej marsze w polskich miastach.

Dworczyk podkreślał, że płynące z obozu Zjednoczonej Prawicy sygnały o tym, że będą prace nad doprecyzowanie zapisów ustawy regulującej kwestie aborcji, nie są stanowiskiem całej partii. O takiej możliwości mówił w piątek w TVN24 poseł PiS Bolesław Piecha. „Według mojej wiedzy była to prywatna opinia pana posła Piechy. Nie wiem, żeby jaki jakiś plan tego rodzaju w klubie parlamentarnym czy rządzie był przygotowywany” – mówił gość Roberta Mazurka.

Szef KPRM odpierał też zarzuty o upolitycznienie TK. „TK jest niezależnym organem konstytucyjnym. Rząd nie ma (na jego decyzje – red.) żadnego wpływu. „Naruszanie jego powagi podkopywanie jego autorytetu jest szkodliwe” – mówił Dworczyk.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: