DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Koronawirus we Francji. „Sytuacja jest krytyczna”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przewodniczący Rady Naukowej doradzającej rządowi Francji w walce z epidemią koronawirusa Jean-François Delfraissy oświadczył, że sytuacja sanitarna we Francji jest krytyczna. Ocenił, że realnie dochodzi do ok. 100 tys. zakażeń koronawirusem dziennie.

Sytuacja jest trudna, wręcz krytyczna – ocenił Delfraissy w poniedziałek w wywiadzie dla radia RTL.

Przewodniczący Rady Naukowej szacuje, że dziennie dochodzi realnie do około 100 tys. zakażeń koronawirusem, licząc również przypadki niezdiagnozowane i bezobjawowe.

Spodziewaliśmy się, że będzie druga fala. (…) Z drugiej strony sami jesteśmy zaskoczeni brutalnością tego, co dzieje się przez ostatnie 10-15 dni, być może w połączeniu z ochłodzeniem i faktem, że ten wirus jest stosunkowo wrażliwy na klimat – zaznaczył naukowiec.

Jak informuje prosto z Paryża nasz korespondent Marek Gładysz, władze wielu francuskich miast oskarżają prezydenta Emmanuela Macrona i francuski rząd o zbytnią opieszałość w walce z epidemią koronawirusa, bo godzina policyjna wprowadzona w połowie regionów w kraju nie przynosi rezultatów. Część lekarzy żąda zaostrzenia tej godziny policyjnej, inni – ogłoszenia ogólnokrajowego lockdownu, bo według stworzonej przez Macrona Rady Naukowej sytuacja jest krytyczna.

Merowie wielu miast domagają się z kolei jak najszybszego stworzenia przez wojsko sieci szpitali polowych. Alarmują, że coraz bardziej brakuje miejsc na oddzialach intensywnej terapii w regionach, w których druga fala epidemii koronawirusa uderza najmocniej.

Francuskie ministerstwo zdrowia poinformowało w niedzielę wieczorem, że w ciągu poprzedniej doby stwierdzono 52 010 nowych infekcji koronawirusem. Stanowi to europejski rekord.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: