DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – „Chodzimy po głowach”. Kostnica jest przepełniona, zwłoki leżą na korytarzu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kostnica w rosyjskim Nowokuźniecku jest przepełniona. Worki ze zmarłymi leżą na podłodze i w zwykłych pokojach administracyjnych. Ministerstwo zdrowia w obwodzie kemerowskim zapowiada interwencję.

W rosyjskich mediach społecznościowych pojawił się film z kostnicy w Nowokuźniecku. Widać na nim, jak czarne worki ze zmarłymi leżą nie tylko w specjalnych chłodniach, ale także w korytarzach, na podłodze i zwykłych pokojach. Ciało jednej z kobiet leżało w ogóle poza torbą.

Na korytarzu jest zator, wszędzie leżą trupy. Musimy chodzić po głowach – mówi autor filmu.

Regionalne ministerstwo zdrowia poinformowało, że to ciała osób zmarłych z powodu Covid-19. W ciągu ostatnich trzech tygodni nastąpił wzrost liczby zgonów w regionie. Sporo ludzi przebywa na kwarantannie lub choruje i nie są w stanie odebrać ciał swoich bliskich. Resort zwraca także uwagę na braki personelu w kostnicy.

Ministerstwo zapewniło, że już pracuje nad znalezieniem nowych miejsc, gdzie będzie można przechowywać zwłoki z kostnicy.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: