NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Melbourne dantejskie sceny i protesty przeciwko lockdownowi. Co z Australian Open? Zobacz, co się działo obok miejsca, gdzie grają

W Melbourne dantejskie sceny i protesty przeciwko lockdownowi. Co z Australian Open? Zobacz, co się działo obok miejsca, gdzie grają

W sobotę w Melbourne odbyły się demonstracje mieszkańców miasta sprzeciwiających się lockdownowi, który z powodu koronawirusa obowiązuje w mieście od wielu tygodni. Doszło do gwałtownych i pełnych przemocy starć z policją. Wielu Australijczyków ma dość ograniczeń sanitarnych narzucanych przez władze.

Demonstracja przeciwko lockdownowi w MelbourneDemonstracja przeciwko lockdownowi w Melbourne – Facebook

W stanie Victoria obowiązywał długo tzw. twardy lockdown. Ludzie mają go po dziurki w nosie i w końcu wybuchł bunt. Zaczęło się od wrześniowych malutkich demonstracji, które z każdym kolejnym tygodniem przyciągają jednak coraz więcej osób i przybierają na sile oraz agresji. Ludzie żądają wolności i natychmiastowego zdjęcia ograniczeń. Te – między innymi dotyczące wielkości zgromadzeń (10 osób) – formalnie uniemożliwiają protesty. Wielu uczestników tych sobotnich na ich podstawie aresztowano. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że następne demonstracje będą jeszcze liczniejsze.

Organizatorzy turnieju z niezmordowanym Craigiem Tileyem na czele robią jednak wszystko, by w tym bardzo niekorzystnym otoczeniu mimo wszystko przeprowadzić Australian Open. Minister sportu i turystyki stanu Victoria, Martin Pakula, powiedział, że jest absolutnie zdeterminowany, by tak się stało, nawet jeśli na razie nie udało się jeszcze dopracować szczegółów. Podkreślił sportową i kulturalną wagę Australian Open dla całego kraju i dodał, że zawodnicy zostali już poinformowani o warunkach brzegowych, które muszą spełnić, by móc wziąć udział w imprezie.

W tej chwili dyskusje i różnice między władzami i Tennis Australia dotyczą między innymi baniek transportowych oraz sposobu odbywania kwarantanny. Ma trwać 14 dni (tu jest pełna zgoda), ale nie może być prowadzona wyłącznie w pokojach hotelowych. Jeśli nie byłoby można izolacji połączyć z treningiem, szlem w Melbourne – to już wcześniej zapowiedział dyrektor Tiley – po prostu się nie odbędzie.

I on jest jednak dobrej myśli. Liczy, że Australia otworzy swoje granice. Czy tak się stanie, nie wiadomo, ale to nie jest problem, który w tej chwili wydaje się najważniejszy. Kluczowe są zamknięte możliwości podróżowania i przemieszczania się między poszczególnymi stanami i częściami kraju. Bo tego dotyczą też negocjacje dyrektora Tileya z przedstawicielami rządów stanowych (nie tylko Victorii). Według informacji medialnych Zachodnia Australia ma pozostać odcięta od reszty kraju aż do kwietnia. A w Perth miała się znajdować jedna z baz przed szlemem, gdzie byłaby możliwość przeprowadzenia kwarantanny. Zobaczymy, jak ta kwestia zostanie rozwiązana.

Jeśli Iga Świątek, Magda Linette, Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak dostaną możliwość gry w Australian Open, na miejscu będą się musieli pojawić mniej więcej w połowie grudnia. Czyli znacznie wcześniej niż zazwyczaj. Decyzje w sprawie organizacji turnieju wielkoszlemowego w Melbourne mają zapaść do połowy listopada.

https://www.onet.pl/sport/przeglad-sportowy/w-melbourne-dantejskie-sceny-i-protesty-przeciwko-lockdownowi-co-z-australian-open/r3bjllw,5e4c2379

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “W Melbourne dantejskie sceny i protesty przeciwko lockdownowi. Co z Australian Open? Zobacz, co się działo obok miejsca, gdzie grają

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: