DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Technika Relaksacyjna Jacobsona

10.00 avg. rating (96% score) - 3 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Ewunia2711

Walczysz ze stresem? Potrzebujesz dobrej techniki relaksacyjnej? Spróbuj czegoś nowego

 

Trening Jacobsona został szczegółowo opracowany przez znanego psychiatrę Edmunda Jacobsona. Przeprowadził on liczne badania z których wprost wynikło, że zmniejszenie napięcia mięśniowego wpływa bardzo korzystnie na nasz układ nerwowy. W tej sposób redukujemy w organizmie poziom lęku oraz stresu a nasz organizm dzięki temu o wiele szybciej potrafi się wyciszyć i uspokoić.

To właśnie Jacobson jest autorem zdania:

„Zaniepokojony umysł nie może istnieć w zrelaksowanym ciele”

Choć techniki relaksacyjne Jacobsona mają już kilkadziesiąt lat, to nadal cieszą się wielką popularnością wśród społeczeństwa i często są polecane przez psychologów i psychiatrów.

Trening relaksacyjny Jacobsona jest prosty,polega na napinaniu i rozluźnianiu określonych grup mięśni naszego ciała w odpowiedniej kolejności. Wraz z wdechem napinasz dany mięsień, utrzymujesz go w napięciu przez określony czas, a następnie z wydechem rozluźniasz.

Robisz następnie krótką przerwę, by przez kilkanaście sekund spokojnie obserwować reakcję swojego organizmu – koncentrujesz się na tym, by w pełni odczuć różnicę między napiętym a rozluźnionym mięśniem.

Każdy człowiek , który zmaga się ze stresem powinien spróbować tej właśnie techniki relaksacyjnej, ponieważ jest prosta nie wymaga od nas wiele nakładu a już po pierwszym razie odczuwa się wielką różnicę.

Poniżej wklejam link dla zainteresowanych 🙂

10.00 avg. rating (96% score) - 3 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: