DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MSM POKONIŁ OFERTY, by ogłosić wyciek laptopów jako „rosyjską dezinformację” – kiedy media zyskały to oczywiste? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Graham Dockery
Graham Dockery
MSM POKONIŁ OFERTY, by ogłosić wyciek laptopów jako „rosyjską dezinformację” - kiedy media zyskały to oczywiste?
Zadaniem mediów nie jest zajmowanie się Joe Bidenem. Jednak New York Times i im podobni upadli na siebie, nazywając szkodliwe przecieki „rosyjską dezinformacją”, jednocześnie niezręcznie publikując zaprzeczenie twierdzenia przez FBI.

Gdy prezydent Donald Trump i były wiceprezydent Joe Biden przygotowywali się do debaty w czwartek wieczorem, komentator telewizji kablowej zastanawiał się, jak Trump przywołałby „laptopa z piekła rodem”. Odzyskany w zeszłym roku z warsztatu w Delaware i przekazany adwokatowi Trumpa Rudy Giuliani, laptop – który rzekomo należał do syna Joe, Huntera – zawierał serię e-maili, które wskazywały, że rodzina Bidenów była zamieszana w liczne zagraniczne plany przeszczepu. Biały Dom.

Przed rozpoczęciem debaty New York Times zacytował dyrektora National Intelligence (DNI), który powiedział: „Nie pojawiły się żadne konkretne dowody, że laptop zawiera rosyjską dezinformację”, a FBI poparło to twierdzenie.

Dla Timesa był to dramatyczny zwrot. Zaledwie kilka dni wcześniej, zanim FBI i DNI zdążyły się zważyć, nagłówek w narodowej gazecie brzmiał: „Czy kampania Trumpa znowu jest w zmowie z Rosją?” 

Cytując tylko senackiego demokratę, Times zarzucił, że Giuliani był kultywowany jako „atut” przez Kreml i „wszelkie informacje podane przez Rudy’ego Giulianiego są prawdopodobnie zagrożone”. Washington Post śpiewał z tego samego arkusza hymn, stosując zwykłe anonimowych „byłych urzędników” związać Giuliani do Rosji. Jeszcze zanim media uznały Rosję za winowajcę, Joe Scarborough z MSNBC nazwał skandal „zmyślonym” i „hokey story”, podczas gdy Hallie Jackson z NBC określił to jako „wątpliwe” i „wątpliwe źródła”.

Kiedy Times i Post zadzwonili na alarm Rosji w zeszłym tygodniu, ani FBI, ani DNI nie skomentowały laptopa. DNI John Ratcliffe zrobi to w poniedziałek, a FBI zrobi to dzień później. W rzeczywistości, gdy artykuły te trafiły do ​​prasy, jedynymi ludźmi, którzy wskazali Rosję za ten wyczyn, byli doradcy i doradcy Bidena , którzy nie przedstawili żadnych dowodów na poparcie swoich twierdzeń. Sama kampania Bidena przyjęła wymówkę Rosji dopiero kilka dni później.

Okrywanie kandydata ze współczuciem to jedno. To inna praca jako jego dział prasowy. Joe Biden ma zaprzeczyć i odwrócić uwagę od szkodliwych informacji. W końcu jest politykiem – to jego praca. Prasa ma postępować dokładnie odwrotnie.

To nie jest Pjongjang Post, o którym mówimy. To jest New York Times, którego półki jęczą pod ciężarem nagród Pulitzera, które zbierał przez lata. Ale zawzięte dążenie do prawdy najwyraźniej upadło, gdy istnieje „rosyjski majątek” do eksmisji z Białego Domu. Poza tym „Times” jest obecnie zbyt zajęty omawianiem rasowych konotacji noszenia wąsów .

Na mniej niż dwa tygodnie do dnia wyborów jesteśmy w tym miejscu: media głównego nurtu albo zignorowały historię Huntera Bidena, albo nazwały ją „rosyjską dezinformacją”, pomimo faktu, że nie ma dosłownie żadnych dowodów na to twierdzenie.Przynajmniej te media wyrobiły sobie opinię na temat tej historii, jakkolwiek hackerskiej i partyzanckiej. W czwartek National Public Radio odmówiło w ogóle tego nadania, nazywając to „czystą rozrywką” i „nie-historią”. Dla tego finansowanego przez podatników sklepu, przerażające zarzuty dotyczące chińskiego brudu i ukraińskiego handlu wpływami są wyraźnie mniej ważne niż wzmianki o gwiazdach TikTok pijących sok .

Poza mediami jedynymi ludźmi, którzy opisali tę historię jako rosyjski podstęp, są Biden, jego rzecznicy, i nieodwracalni Russiagaters, tacy jak Adam Schiff. Jednak po trzech latach nieprzerwanej histerii związanej z Rosją ze strony kongresmana z Kalifornii, każdy dziennikarz traktujący Schiffa jako godne zaufania źródło musi zostać zdegradowany do relacjonowania meczów Małej Ligi.

Gazety nawet nie przyjęły ich rozkazów marszu od Drużyny Joe. Pobili go do tego.

W ciągu ostatnich czterech lat mainstreamowe media nie przepuściły okazji, by uderzyć Trumpa za jego błędy, zarówno prawdziwe, jak i wyimaginowane. Ale jeśli Biden wygra wybory w przyszłym miesiącu, jak opinia publiczna może kiedykolwiek oczekiwać uczciwości od dziennikarzy, którzy wyraźnie postrzegają siebie jako rzeczników wuja Joe?

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: