DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Masa krytyczna. Czy wkurzonych Polaków stać na uruchomienie protokołu GovDown? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Można odnieść wrażenie, że rząd pogubił się w próbach zarządzania kryzysem i strachem. To co działało jeszcze kilka miesięcy temu, dzisiaj już nie działa. Przykrywanie tematów udaje się coraz słabiej, bo mało kto dzisiaj tworzy wizerunek świata na podstawie publicznych mediów. Coraz mniej osób łapie się także na strategię napuszczania jednych grup społecznych na drugie. Wciąż wiele osób wierzy, że wrogiem jest… policja albo Kościół, a nie rząd, ale to będzie się zmieniało. Czy Polaków stać na odpalenie protokołu GovDown? 

Gdybyśmy mieli porachować wkurzone grupy społeczne, to trudno byłoby oprócz urzędników z partyjną legitymacją znaleźć jakieś co najmniej neutralnie nastawione, nie mówię już o sympatyzujących. Rząd dokonał rzeczy prawie niemożliwej: zraził do siebie chyba wszystkie grupy społeczne, zawodowe, a nawet wiekowe! 

Wkurzeni na rząd są przedsiębiorcy, którym zamyka się z dnia na dzień możliwość prowadzenia biznesów. Wkurzeni są rolnicy, górnicy, nauczyciele. 

Wkurzeni są młodzi, którzy nie mogą iść do restauracji czy na siłownię, ale i seniorzy, którzy nie mogą iść nigdzie. 

Wkurzeni są pacjenci, którzy nie dostają porządnej opieki medycznej, ich bliscy, którzy muszą patrzeć na ból i bezsilność, ale i lekarze, którzy są znowu traktowani jak wyrobnicy na łańcuchach. 

Wkurzeni są kibice, którym pozamykano stadiony, wkurzeni są ekonomiści, którzy widzą zapaść finansów publicznych i w praktyce chyba już niemożliwy do spłacenia w realnym czasie dług jawny, nie mówiąc o ukrytym. 

Wkurzone są pannice nakręcane przez lewicową ideologię „wolności” i młodzieńcy patrzący z niesmakiem na lawirowanie rządu w sprawach fundamentalnych. Majstersztyk: wkurzyć tak po prostu wszystkich. 

Na razie złość wyraża się w sposób najprostszy: na ulicy, krzykiem, wulgaryzmem. Jest to widowiskowe, ale rządowi krzywdy nie czyni. Na razie, jeszcze parę dni, wrogiem będą Bogu ducha winni policjanci i księża, ale potem, jak wkurzeni trochę ochłoną, ale złość nie wyparuje? Mogą odpalić protokół GovDown (nazwa moja, ale proszę się częstować), który może się opierać na kilku bardzo prostych zachowaniach.

Wystarczy przecież, żeby milion czy dwa miliony Polaków wyjęło z banków wszystkie pieniądze i zaczęło używać wyłącznie gotówki. Wystarczy, żeby te kilka milionów przestało oglądać media – i publiczne, i niepubliczne, mainstreamowe. Wystarczy, żeby między sobą przestać się bać i zacząć rozmawiać o wszystkim, co naprawdę ważne. To jest coś, co naprawdę by mogło wysadzić z siodła rząd. Nie tylko ten – każdy rząd. Władza jest przekonana, że na razie Polacy nie są zdolni do takiego ruchu, bo wystarczy napuścić tych z widłami na tych pochodniami, ale…

Masa krytyczna to jest pojęcie z fizyki, ale ma też zastosowanie w naukach społecznych. To – jak mówi wikipedia – minimalna masa, w której reakcja rozszczepienia przebiega w sposób łańcuchowy, czyli każde jedno rozszczepienie jądra atomowego inicjuje dokładnie jedno następne rozszczepienie. W masie mniejszej od masy krytycznej reakcja zainicjowana rozszczepieniem spontanicznym zaniknie, w masie większej od masy krytycznej reakcja będzie przebiegała w sposób lawinowy, tzn. jedno rozszczepienie wywoła więcej niż jedno rozszczepienie.

Pytanie kluczowe, nad którym z całą pewnością właśnie teraz pracują naukowcy, stratedzy korporacyjni, ministerialni i „służbowi” brzmi prosto: jak daleko jesteśmy od przekroczenia tej linii?

Paweł Skutecki

Felietony i komentarze nie zawsze odzwierciedlają poglądy i opinie redakcji. 

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: