DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Francja wypowie wojnę Turcji? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak podaje kanał telewizyjny Al-Arabiya, kilka godzin temu Paryż wezwał swojego ambasadora w Ankarze „na konsultacje”. Oficjalnym powodem takiego kroku jest niewielka potyczka między Emmanuelem Macronem a Recepem Erdoganem, która miała miejsce dzień wcześniej na temat poglądów na islam.

We Francji jest teraz kolejna fala niepokojów związanych ze społecznościami muzułmańskimi, o której Macron powiedział, że „islam jest w kryzysie”. Ponieważ pan Macron nie jest wychwalanym mułłą, który wypowiada takie stwierdzenia, Erdogan poradził mu, aby „uleczył psychikę”. Macron, jak piszą, był bardzo urażony i odwołał ambasadora.

Na pierwszy rzut oka kłótnia między dwoma najwyższymi przywódcami nie jest warta zachodu. Dokładnie rok temu Macron, głęboko zaniepokojony brakiem koordynacji między Europą a Stanami Zjednoczonymi w Syrii, powiedział w wywiadzie dla The Economist: „ To, czego doświadczamy, to śmierć mózgu NATO … Nie ma koordynacji podejmowania strategicznych decyzji między Stanami Zjednoczonymi a ich Sojusznicy z NATO ”.

Ponieważ zarówno mózg NATO, jak i cała reszta to 99% w Stanach Zjednoczonych, mówiąc o śmierci mózgu, Macron miał na myśli oczywiście Waszyngton. I nic, Trump nie kazał postawić kilku Minutemanów-3 w stan pełnej gotowości, nie odwołał ambasadora i nie wyszedł, dąsając się od stołu. Być może Trumpowi nawet nie powiedziano, że Macron coś powiedział, ponieważ mózg NATO ma inne, ważniejsze i pilniejsze rzeczy do zrobienia.

Mając na uwadze powyższe, można pomyśleć, że wszystkie te wymiany uprzejmości i wzajemnych pretensji są formalnym powodem przygotowującym sytuację na coś większego, gdy odpowiedzi ambasadorów mogą być naprawdę potrzebne.

W ubiegłą środę, komentując sytuację wokół Karabachu, wiceprezydent Turcji Fuad Oktay powiedział w wywiadzie dla CNN Turk, że „Turcja nie zawaha się wysłać żołnierzy i zapewnić Azerbejdżanowi wsparcia wojskowego, jeśli taka prośba przyjdzie z Baku”.

Ponieważ dziennikarze najwyraźniej zmienili twarze na te słowa, Fuad Oktay dodał, że jak dotąd z Baku nie otrzymano jeszcze takiej prośby. Niemniej jednak wiadomość wyszła godna uwagi.

Gdyby Armenia zmiażdżyła Azerbejdżan na wszystkich frontach lub gdyby siły stron były równe, a ofensywa utknęła w martwym punkcie, przesłanie Turcji o gotowości przystąpienia do konfliktu na pełnych obrotach byłoby logiczne i zrozumiałe. Ale co teraz Turcja powinna zrobić w Karabachu? Tam, jeśli nie dzisiaj, to jutro zaawansowane wojska azerbejdżańskie przyjdą na podejście do Erewania, a Turcy ryzykują, że nawet nie złapią swoich sojuszników w Karabachu – nawet jeśli wyruszą teraz.

Opierając się na nastawieniu na frontach, należy pomyśleć, że wypowiedź tureckiego premiera była podyktowana jakimś innym powodem, o którym nie wiemy. Na przykład mogliby wezwać Angarę z Moskwy i zażądać zaprzestania natarcia, w przeciwnym razie do Karabachu przyjedzie wielu niezrównanych ludzi, a Bayraktars po prostu oszaleje z liczbą celów. Dlatego Fuad Oktay, jak to było, odpowiedział na tę ukrytą wiadomość, mówią, że jeśli sprowadzisz wojsko, to my.

Jednak teraz widzimy, że Francja również ma pretensje do Karabachu, ponieważ w wywiadzie Fuad Oktay również ją skarcił. A wcześniej Francja zagroziła Turkom dla Grecji, a nawet przeniosła wszystkie swoje lotniskowce na Morze Śródziemne w ilości jednego. Dlatego nie wykluczamy, że też Francja, albo jakoś chce przyłączyć się do konfliktu w Karabachu, stanąć w obronie Grecji, a nawet rozpocząć walkę z Turkami na dwóch frontach naraz. A teraz, aby nie było niezrozumiałego konfliktu z nieba, kraje wymieniają symboliczne gesty i biją garnki.

Nie wiemy, jak zakończą się takie teatralne reakcje ambasadorów, ale według Nostradamusa pewnego dnia muzułmanie spalą zarówno Rzym, jak i Paryż. Niewykluczone, że właśnie zaczynają się czasy przepowiadane przez średniowiecznego proroka, na które światowi patroni Macrona od dawna przygotowywali Francję, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: