Wiceadmirał Charles W.Moore Jr. – US Navy (w stanie spoczynku)

Czy emerytowany admirał z wojska amerykańskiego twierdzi, że jest bliskim przyjacielem prezydenta Trumpa , generała Marka Milleya i generała Michaela Flynna … jednocześnie będąc zamieszany w śmierć, gwałt i groźby pornografii beasitialty dziennikarzowi i jego dzieciom?

Wiceadmirał Charles W.Moore Jr. – US Navy (w stanie spoczynku)

Konkretnie…

Czy wiceadmirał Charles W. Moore Jr. skontaktował się z wielokrotnie nagradzanym reporterem i FBI świadkiem Timothy’ego Charlesa Holmsetha w imieniu cwaniaka Hillary Clinton Craiga Sawyera?

W dniu 5 sierpnia 2020 roku, ktoś, kto używa nazwiska wiceadmirał Charles W. Moore skontaktował się z http://www.timothycharlesholmseth.com i powiedział: „To jest wiceadmirał Moore. Jestem osobistym przyjacielem prezydenta, generała Milly’ego i generała Flynna. Wasze fałszywe raporty dotyczące naszej organizacji muszą się teraz skończyć ”.

Kontakt z admirałem Moore’em został nawiązany dwa dni po tym, jak „Craig Sawyer” zagroził Holmsethowi, że jego „zespół” przyjedzie po Holmsetha.

Holmseth otrzymywała nieprzerwany strumień gróźb śmierci i gwałtu, w tym groźby zgwałcenia córki Holmsetha przez zwierzę w bazie wojskowej i sfilmowania.

Sawyer powiedział, że założył Veterans For Child Rescue w kwietniu 2017 roku jako „szczyt FBI”. KGUN w Tucson poinformował, że zespół Sawyera składa się z FBI, CIA, Navy SEALS i Delta Force.

timothycharlesholmseth.com