DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Policja zaczęła strzelać do uczestników „Marszu o wolność”. „Strzelali do każdego jak popadnie” [WIDEO] ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Policja podczas „Marszu o wolność”. / foto: PAP

– Policja zaczęła strzelać z broni gumowymi kulami (…) strzelali do każdego jak popadnie – mówi jeden z manifestujących w rozmowie z „Mediami Narodowymi”. W Warszawie trwają manifestacje przeciwko nielegalnym obostrzeniom.

„Marsz o wolność” miał rozpocząć się na Placu Defilad w Warszawie. Jeszcze przed jego rozpoczęciem Policja odgrodziła część manifestujących uniemożliwiając opuszczenie placu. Wiele osób nie mogło dołączyć do manifestacji.

Po rozwiązaniu manifestacji policja po długich negocjacjach wypuściła część osób, pozostałą część, w tym posła Grzegorza Brauna i organizatorkę Justynę Sochę otaczając. Większość manifestujących osób rozeszła się po Warszawie w wielotysięcznych grupach.

Jedna z nich poszła pod siedzibę Prawa i Sprawiedliwości, a następnie zawróciła do Centrum. Kolejna grupa udała się w kierunku Centrum Handlowego Arkadia, a jeszcze inni ruszyli na Plac Zamkowy. To właśnie tam według relacji świadka doszło do użycia broni przez policję.

– Policja zaczęła strzelać z broni gumowymi kulami, my szliśmy z flagą i jak parę ludzi dostało, to ta flaga upadła. Podniosłem flagę i później ktoś mnie tak zajechał gazem, że siedzę dłuższy czas i nie mogę dojść do siebie – relacjonuje mężczyzna.

– Chciałem wyjść z żoną, a policjanci mówili: nie wypuszczać – mówił. – Strzelali kogo popadnie z tych kul. Później po tych kulach zaczęli gazem jechać. My szliśmy pokojowo, każdy tylko wydawał okrzyki, nikt nic nie robił do nikogo w żaden sposób agresywny – dodaje.

– Ja chodziłem na manifestację jak była Solidarność. Ja nie wiem, kiedy jest gorzej – podsumował. Transmisja na żywo trwa m.in. w Mediach Narodowych:

nczas.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

5 thoughts on “Policja zaczęła strzelać do uczestników „Marszu o wolność”. „Strzelali do każdego jak popadnie” [WIDEO] ☀Autor Gabi☀

  1. POLACY MUSZA ZROZUMIEC JEDNO NIE CZAS TERAZ NA PROTESTY NA ULICACH CZAS BUDOWAC RUCH OPORU UKRYTY PRZED OKIEM OKUPANTA BO ZA TO UWAZAM OBECNE WLADZE LUB STARAC SIE DOLACZAC DO TYCH KTORZY WIEDZA JAK TO SIE ROBI I Z CZYM TO SIE JE NIE NA ULIECE ALE DO PODZIEMIA ZEJSC TRZEBA BO CZEKA NAS DLUGA I TWARDA WALKA

  2. nie jesteście agresywni ,przede wszystkim trzymacie Polską Flagę a funkcjonariusze policji są agresywni i strzelają do was?
    Lepiej się ludzie obudździe WSZYSCY nim zajdzie „to za daleko” i będą mieć waszą Wolność i Polskę w dupie.
    A po was będą przychodzić do mieszkań i strzelać z ostrej amunicji.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: