DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY: KORKI NA GRANICY Z POLSKĄ NA DZIEŃ PRZED OBOSTRZENIAMI ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wjazd z Polski do Niemiec od soboty (24 października) będzie wiązał się z koniecznością odbycia kwarantanny, toteż Niemcy wybrali się w piątek tłumnie na zakupy do Polski. Na przejściach granicznych cały dzień tworzyły się korki – pisze portal rbb24.

W czwartek ogłoszono, że od soboty Niemcy rozszerzają na całą Polskę strefę zagrożenia koronawirusowego, której odwiedzanie pociąga za sobą konieczność odbycia kwarantanny.

Ze względu na to wielu mieszkańców Brandenburgii i berlińczyków chciało w piątek dostać się do Polski, by zrobić zakupy i zatankować tańsze paliwo.

Na przejściach granicznych od rana tworzyły się korki. Na autostradzie nr 12 w kierunku Polski już osiem km przed granicą ruch był spowolniony. Na moście we Frankfurcie kierowcy stali w korku przynajmniej pół godziny.

Na B158 przed Hohenwutzen czas oczekiwania na wjazd do Polski wynosił rano około 1,5 godziny.

Podobnie było na wszystkich przejściach na granicy Niemiec i Polski.

Każdy Niemiec, który od soboty pojedzie do Polski na przykład na zakupy, musi zostać poddany kwarantannie przez 14 dni po powrocie. Jednak czas ten można skrócić, wykonując test na koronawirusa, którego wynik będzie ujemny. Ponadto podróżni powracający – samochodem lub pociągiem – muszą poinformować o tym właściwy wydział zdrowia.

Na granicy nie ma ograniczeń dla uczniów, studentów i osób dojeżdżających do pracy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: