NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Międzynarodowy Marsz o Wolność – Warszawa BLOKADA, UWOLNIENIE DZIECI, UŻYTO GRANATÓW I GAZU, ZATRZYMANIA FOTO, VIDEO 24.10.2020 Cz 2 ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

UWAGA ZŁA JAKOŚĆ VIDEO – KTOŚ MÓWIŁ, ŻE POLICJA MA JAKIŚ SPRZĘT ZAGŁUSZAJĄCY 

Protest w centrum Warszawy

Majdan czas zaczynać -Walcząca Opozycja

Włodek Ciejka Tv

Pacyfikacja i gaz! Policja otoczyła kordonem manifestację antycovidową.

NIE MOGĘ NA TO SPOKOJNIE PATRZEĆ!!!

MAM OCHOTĘ ALBO WYŁĄCZYĆ LUB ROZWALIĆ KOMPUTER LUB TV!!! NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO JAK LUDZIE SĄ BICI I TRAKTOWANI przez POLICJĘ czy to w naszym kraju czy na całym świecie!!!

BARDZO TO PRZEŻYWAM JAK TO OGLĄDAM W TEJ CHWILI!!!

SERCE MI KRWAWI!!!

SZCZERZE MAM POMIESZANIE UCZUĆ W SOBIE OD BUNTU PO ZŁOŚĆ PO CHĘĆ PŁACZU i PISZĘ JAK JEST TO CO CZUJĘ!!! JESTEM CAŁYM SOBĄ ZA WOLNOŚCIĄ WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE!!! ZAPAMIĘTAJMY TO MY JESTEŚMY KIMŚ NIE ONI!!!

TO MY MAMY UCZUCIA i DOBRO W SOBIE TO MY JESTEŚMY DOBRYMI LUDŹMI a oni NIE!!! NIECH SIĘ WSTYDZĄ!!! NIECH NIE MOGĄ SOBIE SPOJRZEĆ W LUSTRO!!! HAŃBA WAM!!!

Bardzo dużo ludzi żałuje, że na Was głosowało. Jesteście oktopni wszyscy którzy głosowali za pseudo ustawą..

Policjanty testują nowy sprzęt. Na wiosnę zakupili go do rozpędzania tłumów za 25 mln.

Niezależna Telewizja Janusz Zagórski

Mam wrażenie że ten protest wymkną się spod kontroli i już nie chodzi o żadne postulaty tylko o to żeby nie dostać gazem po twarzy.

ROZWIĄZUJĄ ZGROMADZENIA !!

GRZEGORZ BRAUN APELUJE DO POLICJI – WYPUŚCIE NIELETNIE DZIECI !

POLICJA OTOCZYŁA PROTESTUJĄCYCH W KORDON I NIE CHCE WYPUŚCIĆ !

ZATRZYMANIA LUDZI  !! 

 

PAWEŁ NOGAL RADCA PRAWNY !

KIBICE 

APEL GRZEGORZA BRAUNA DO LUDZI I POLICJI !

Wyprowadzają mężczyzn pierwszych z tamtej grupy!!!!!

WSTYD!

Ten protest był zapowiedziany. Autobusy na autostradach zablokowane. Pociągi zatrzymane.

Marsz o Wolność na 10000 uczestników – GAZUJĄ LUDZI !

PETARDY, GRANATY,  GAZ, GANIAJA LUDZI PO ULICY ZAMYKAJĄ W ODDZIELNE GRUPY W KÓŁKA

Trzymają pojedynczo wyprowadzają, Justyna Socha chce się dowiedzieć o tych ludzi których wyprowadzają  co z nimi

 Policja  nie chce udzielać informacji – nie wypuszczają pozostałych !

Grzegorz Braun: Totalitarna władza wprowadza TERROR! 

Międzynarodowy Marsz o Wolność

Pozwany o bezprawie policjant traci 50% wypłaty, premię i awans! Pozywać i się nie cackać z faszystami!

Emisja TV Oblężenie centrum Warszawy. Policja przetrzymuje uczestników pokojowej manifestacji.

„Nie mamy już zaufania do władz. Żądamy wolności i respektowania naszych praw” – mówią organizatorzy dzisiejszego ogólnopolskiego protestu przeciw ograniczaniu praw pacjentów, przedsiębiorców i po prostu wolnych ludzi. Justyna Socha, inicjatorka akcji StopCovid1984.pl wprost nawiązującej do słynnego, apokaliptycznego dzieła George’a Orwella „Rok 1984” zaapelowała wczoraj na Facebooku o pokojowy przebieg manifestacji i nie uleganie prowokacyjnym hasłom antagonizującym ludzi. Jak podkreśliła, celem jest wolność jednostki i respektowanie jej praw, a nie protest przeciw tej, czy innej restrykcji. Nie wiadomo jednak jak na protest zareagują władze Warszawy, ponieważ od tygodnia miasto znajduje się w tzw. „czerwonej strefie”, natomiast kilkanaście godzin temu ukazało się rozporządzenie zakazujące zgromadzeń powyżej 5 osób. Do stolicy ciągną jednak tysiące ludzi z całego kraju. Czy ich konstytucyjne prawa zostaną złamane? Zobaczcie już teraz w relacji eMisjiTv NA ŻYWO! W Warszawie z mikrofonem naszej stacji jest Piotr Korczarowski.

Policja przetrzymuje kobiety z dziećmi. Grzegorz Braun na proteście antycovidowym. Policja gazuje

Przestępcy w mudurach! Prostesty o wolność i tyrania władzy w Warszawie 24 10 2020

Za You Tube/Facebook

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: