DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„2 pokładowe samoloty szkoleniowe rozbily sie w Alabamie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

FOLEY, Ala. (AP) – Samolot szkoleniowy US Navy, który wystartował z Florydy, rozbił się w piątek w dzielnicy mieszkalnej Alabama w pobliżu Gulf Coast, zabijając obie osoby w samolocie, podały władze.

Zach Harrell, rzecznik dowódcy Sił Powietrznych Marynarki Wojennej, powiedział, że obaj ludzie na samolocie szkoleniowym T-6B Texan II zginęli, ale nie od razu ujawnili swoje nazwiska. Nie zgłoszono żadnych obrażeń na ziemi.

Szef straży pożarnej w Foley, Joey Darby, powiedział, że ratownicy napotkali „dużą ilość pożaru” w postaci domu i kilku samochodów, które stanęły w płomieniach. Strażacy byli w stanie „szybko zatrzymać pożar” – powiedział szef lokalnej prasie.

Do katastrofy doszło na południowy wschód od Mobile, w pobliżu miasta Foley i miasta Magnolia Springs. Darby nazwał tę okolicę „gęsto zaludnioną” dzielnicą mieszkaniową. Dodał, że żaden strażak nie został ranny.

Samolot wyleciał z Naval Air Station Whiting Field, około 30 mil (48,28 km) na północny wschód od Pensacoli na Florydzie, powiedziała rzeczniczka Marynarki Wojennej Julie Ziegenhorn.

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych i marynarka wojenna miały zająć się dochodzeniem, napisało na Twitterze Biuro Szeryfa Hrabstwa Baldwin.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: