NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania:… Wielka Brytania: plany deportacji obywateli Unii, którzy dopuścili się nawet drobnych przestępstw ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
-/AFP/East News
Po brexicie, czyli z początkiem przyszłego roku mają się zaostrzyć przepisy dotyczące deportacji z Wielkiej Brytanii. Wydalano by m.in., obywateli krajów UE, którzy dopuścili się drobnych przestępstw, np. kradzieży sklepowej.

Prawnicy ostrzegają: obywatele Unii Europejskiej będą mogli być deportowani z Wielkiej Brytanii nawet za popełnienie drobnych przestępstw. Odpowiednie przepisy przygotowuje szefowa brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych Priti Patel i weszłyby one w życie po brexicie, czyli z początkiem przyszłego roku.

Do tej pory deportacja zagranicznych przestępców dotyczyła tych, którzy stanowili zagrożenie dla Wielkiej Brytanii. Na mocy nowych regulacji można będzie wydalać od stycznia np. notorycznych kieszonkowców i złodziei sklepowych. Co najważniejsze, minister spraw wewnętrznych ogłosiła, że zmiana dotyczyć będzie ponad trzech milionów unijnych obywateli (a więc również Polaków) w Wielkiej Brytanii, którzy dostaną status „osiedlenia się”, który ma im zagwarantować prawo pobytu w tym kraju.
Colin Yeo, adwokat ds. Imigracji, ostrzega, że jest to poważna zmiana w stosunku do obecnego prawa, która wymaga oceny proporcjonalności i aktualnego zagrożenia ze strony osoby zagrożonej deportacją.

Yeo oświadczył w rozmowie z The Independent, że brytyjski resort spraw wewnętrznych atakował już obywateli Unii Europejskiej i deportowano ich więcej poprzez naginanie, a czasem łamanie unijnego prawa. – Ale spodziewam się, że liczba deportowanych obywateli Unii Europejskie znacznie się zwiększy od stycznia przyszłego roku – mówi prawnik.

Jego zdaniem dotyczyłoby to nawet obywateli Unii urodzonych w Wielkiej Brytanii lub tych, którzy przyjechali na Wyspy jako małe dzieci, ale nie uzyskali obywatelstwa brytyjskiego, na przykład dlatego, że ich rodzice nie mogli udowodnić, że urodzili się w tym kraju.

Grupa „Million”, reprezentująca unijnych obywateli oświadczyła, że ​​Patel nie wyciągnęła żadnych wniosków jakie wynikały z przeglądu skandali, związanych z nielegalnymi deportacjami z Wielkiej Brytanii. Obywatele Unii Europejskiej od stycznia 2021 roku staną się częścią istniejącego wrogiego systemu, w którym ojcowie oddzieleni od swoich dzieci i rodzin będą musieli powrócić do krajów, które ledwo znają – ostrzega współzałożyciel grupy „Million” Maike Bohn.

Ubiegając się o zatrudnienie w UK, trzeba będzie wykazać się znajomością języka angielskiego, mieć ofertę pracy oraz dysponować specjalistycznymi umiejętnościami wymaganymi na danym stanowisku. Za spełnienie każdego z tych wymogów będą przyznawane punkty, których suma zadecyduje o tym, czy dostaniemy wizę uprawniającą do pracy. Tak będzie wyglądało ubieganie się o zezwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii.
Brexit a imigracyjny system punktowy

Ujawnienie tych planów ożywiło krytykę Brandona Lewisa, byłego ministra do spraw imigracji, gdy ostrzegał, że deportacja może nastąpić, zanim unijni obywatele będą mogli zakwestionować orzeczenie, że nie mają prawa pozostać na Wyspach Brytyjskich.

Brexit wygrany został przez brytyjskich polityków pod hasłem zrzucenia kontroli Brukseli nad Wyspami, w tym „wtrącania” się Unii w brytyjskie sądownictwo. Jednym z brexitowych haseł była też chęć ograniczenia przybyszów z innych krajów, a tych, którzy dopuszczali się drobnych nawet przestępstw wydalania z Wielkiej Brytanii.

polskatimes

Materiał pomocniczy

Za You Tube

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: