DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania:… Wielka Brytania: plany deportacji obywateli Unii, którzy dopuścili się nawet drobnych przestępstw ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
-/AFP/East News
Po brexicie, czyli z początkiem przyszłego roku mają się zaostrzyć przepisy dotyczące deportacji z Wielkiej Brytanii. Wydalano by m.in., obywateli krajów UE, którzy dopuścili się drobnych przestępstw, np. kradzieży sklepowej.

Prawnicy ostrzegają: obywatele Unii Europejskiej będą mogli być deportowani z Wielkiej Brytanii nawet za popełnienie drobnych przestępstw. Odpowiednie przepisy przygotowuje szefowa brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych Priti Patel i weszłyby one w życie po brexicie, czyli z początkiem przyszłego roku.

Do tej pory deportacja zagranicznych przestępców dotyczyła tych, którzy stanowili zagrożenie dla Wielkiej Brytanii. Na mocy nowych regulacji można będzie wydalać od stycznia np. notorycznych kieszonkowców i złodziei sklepowych. Co najważniejsze, minister spraw wewnętrznych ogłosiła, że zmiana dotyczyć będzie ponad trzech milionów unijnych obywateli (a więc również Polaków) w Wielkiej Brytanii, którzy dostaną status „osiedlenia się”, który ma im zagwarantować prawo pobytu w tym kraju.
Colin Yeo, adwokat ds. Imigracji, ostrzega, że jest to poważna zmiana w stosunku do obecnego prawa, która wymaga oceny proporcjonalności i aktualnego zagrożenia ze strony osoby zagrożonej deportacją.

Yeo oświadczył w rozmowie z The Independent, że brytyjski resort spraw wewnętrznych atakował już obywateli Unii Europejskiej i deportowano ich więcej poprzez naginanie, a czasem łamanie unijnego prawa. – Ale spodziewam się, że liczba deportowanych obywateli Unii Europejskie znacznie się zwiększy od stycznia przyszłego roku – mówi prawnik.

Jego zdaniem dotyczyłoby to nawet obywateli Unii urodzonych w Wielkiej Brytanii lub tych, którzy przyjechali na Wyspy jako małe dzieci, ale nie uzyskali obywatelstwa brytyjskiego, na przykład dlatego, że ich rodzice nie mogli udowodnić, że urodzili się w tym kraju.

Grupa „Million”, reprezentująca unijnych obywateli oświadczyła, że ​​Patel nie wyciągnęła żadnych wniosków jakie wynikały z przeglądu skandali, związanych z nielegalnymi deportacjami z Wielkiej Brytanii. Obywatele Unii Europejskiej od stycznia 2021 roku staną się częścią istniejącego wrogiego systemu, w którym ojcowie oddzieleni od swoich dzieci i rodzin będą musieli powrócić do krajów, które ledwo znają – ostrzega współzałożyciel grupy „Million” Maike Bohn.

Ubiegając się o zatrudnienie w UK, trzeba będzie wykazać się znajomością języka angielskiego, mieć ofertę pracy oraz dysponować specjalistycznymi umiejętnościami wymaganymi na danym stanowisku. Za spełnienie każdego z tych wymogów będą przyznawane punkty, których suma zadecyduje o tym, czy dostaniemy wizę uprawniającą do pracy. Tak będzie wyglądało ubieganie się o zezwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii.
Brexit a imigracyjny system punktowy

Ujawnienie tych planów ożywiło krytykę Brandona Lewisa, byłego ministra do spraw imigracji, gdy ostrzegał, że deportacja może nastąpić, zanim unijni obywatele będą mogli zakwestionować orzeczenie, że nie mają prawa pozostać na Wyspach Brytyjskich.

Brexit wygrany został przez brytyjskich polityków pod hasłem zrzucenia kontroli Brukseli nad Wyspami, w tym „wtrącania” się Unii w brytyjskie sądownictwo. Jednym z brexitowych haseł była też chęć ograniczenia przybyszów z innych krajów, a tych, którzy dopuszczali się drobnych nawet przestępstw wydalania z Wielkiej Brytanii.

polskatimes

Materiał pomocniczy

Za You Tube

 

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: