DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump przyprowadzi partnera biznesowego Huntera Bidena, który POTWIERDZA, że wyciekły e-maile są prawdziwymi GOŚCIAMI dzisiejszej debaty ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trump przyprowadzi partnera biznesowego Huntera Bidena, który POTWIERDZA, że wyciekły e-maile są prawdziwymi GOŚCIAMI dzisiejszej debaty
Prezydent Donald Trump ma niespodziewanego gościa na swoją ostatnią debatę z Joe Bidenem: Tony Bobulinski, były partner biznesowy Hunter Biden, który powiedział, że e-maile opisujące rzekome podejrzane interesy rodziny Bidenów są autentyczne.

Bobuliński zgłosił się w środę, twierdząc, że może potwierdzić autentyczność dokumentów opublikowanych przez New York Post w zeszłym tygodniu. E-maile, rzekomo otrzymane z warsztatu komputerowego w Delaware, pokazują, że Hunter handlował dostępem do swojego ojca z ukraińskimi potentatami energetycznymi, zawierał umowy dla swojej rodziny w Chinach i wyrzucał część swoich zagranicznych zysków na rzecz Joe, podczas gdy starszy Biden był wiceprezydent USA.

RÓWNIEŻ NA RT.COMNPR mówi, że „ nie marnuje czasu czytelników ” na e-maile od Bidena „ bez historii ” – po szczęśliwym papugowaniu agitpropu przeciwko TrumpPonieważ większość mediów głównego nurtu milczy lub lekceważy tę historię, Trump zabierze Bobulińskiego na czwartkową wieczorną debatę prezydencką jako gość specjalny, poinformował Fox News w czwartek po południu.

Bobuliński nie zabierze głosu podczas ostatecznej rozgrywki, ale jego obecność da Trumpowi wiele okazji do wywarcia nacisku na Bidena w sprawie zarzutów przeciwko niemu o wpływy. Bobuliński, weteran i inwestor Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, stwierdził, że „wielkim facetem” wymienionym w e-mailu opisującym przedsięwzięcie z chińską firmą energetyczną jest nie kto inny jak Joe Biden. Według e-maili Huntera „wielki facet” miał zarobić 10 procent zysków z przedsięwzięcia.

Wybór gościa prezydenta Trumpa jest odzwierciedleniem jego decyzji z 2016 r., Aby przyprowadzić kilka kobiet, które oskarżyły Billa Clintona o napaść seksualną, na jego drugą debatę z Hillary Clinton. To właśnie podczas tej debaty Trump wypowiedział do Clintona swoją niesławną już kwestię „będziesz w więzieniu” .

Czwartkowa rozgrywka, transmitowana z Nashville w stanie Tennessee, rozpoczyna się o 21:00 czasu wschodniego. Moderator Kristen Welker, którą Trump oskarżył o stronniczość, będzie mogła wyciszyć mikrofon każdego z kandydatów, jeśli przekroczy on wyznaczony czas na wystąpienie.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: