DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szczepionka AstraZeneca została odrzucona przez Peru z powodu wysokich kosztów i braku danych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szczepionka AstraZeneca została odrzucona przez dotknięte chorobą Covid Peru z powodu wysokich kosztów i braku danych

Szczepionka AstraZeneca została odrzucona przez dotknięte chorobą Covid Peru z powodu wysokich kosztów i braku danych
Rząd Peru rezygnuje z kosztownej szczepionki AstraZeneca, ponieważ firma nie dostarczyła danych testowych i oferuje zbyt mało szczepionek.

Przemawiając w czwartek premier Peru Walter Martos stwierdził, że międzynarodowa firma farmaceutyczna AstraZenaca nie dostarczyła rządowi wystarczających informacji o kandydacie na szczepionkę, dodając, że cena była zbyt wysoka, a dostępna ilość ograniczona.

Oferowali nam bardzo małą ilość szczepionek dla kraju w porównaniu z innymi laboratoriami, które oferują nam większe ilości po niższych kosztach.

Martos stwierdził również, że AstraZeneca zażądała znacznej zaliczki, która zostałaby utracona, gdyby kandydat na szczepionkę nie spełniał wymaganych norm bezpieczeństwa.

Premier powiedział, że rząd zażądał danych testowych od firmy farmaceutycznej, ale nie zostały one udostępnione. Dodał, że inne firmy dostarczyły żądane dane, ale AstraZeneca nie.

Jego uwagi są zgodne z uwagami ministra zdrowia Pilara Mazzettiego, który stwierdził, że brak informacji oznacza, że ​​nie można osiągnąć porozumienia. Mazzetti zwrócił również uwagę na zgłaszane komplikacje w badaniu szczepionek AstraZeneca, odnotowując śmierć brazylijskiego uczestnika na początku tygodnia i dwa przypadki poprzecznego zapalenia rdzenia kręgowego w Wielkiej Brytanii.

AstraZeneca, która opracowała swoją szczepionkę we współpracy z Uniwersytetem Oksfordzkim, planowała przeprowadzić próby w Peru. Chiński Sinopharm już przeprowadza testy w tym kraju, a amerykański międzynarodowy koncern Johnson & Johnson ma zrobić to samo.

W środę w kraju zarejestrowano 2 991 nowych przypadków i 47 nowych zgonów. Od początku pandemii Peru odnotowało 879 876 zakażeń i 33 984 zgonów. Naród andyjski ma najwyższy wskaźnik śmiertelności na świecie w stosunku do całej populacji.Peru było jednym z krajów najbardziej dotkniętych pandemią, ale liczba nowych zakażeń spada. Martos powiedział, że badanie wykazało, że 35 procent populacji ma przeciwciała Covid, co oznacza, że ​​zostały już zakażone. Jednak nie było miejsca na samozadowolenie, ostrzegł: „Mamy odsetek od 60 do 65 procent osób nadal podatnych na zakażenie”.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: